Aktualnościprzemek

1. urodziny Music of the Future

Aktualnościprzemek

1. urodziny Music of the Future

A na nich trzech headlinerów.

Music Of The Future to seria imprez, która konsekwentnie od roku sprowadza do Polski producenckie i djskie gwiazdy zagraniczne. Każdego miesiąca w ramach cyklu zaprezentowali się najciekawsi, zdaniem organizatorów, twórcy elektronicznej alternatywy z różnych stron świata, byli to między innymi L-Vis 1990, George FitzGerald, Lando Kal, Kingdom, Addison Groove, czy Mosca i wielu wielu innych. Tak więc odbyło się 16 imprez, trzeba przyznać, że jest to wynik imponujący jak na tak krótki czas. Po roku przyszedł czas na jubileusz, z tej okazji nie jeden headliner, ale aż 3 pojawi się na lipcowej imprezie.

Dwójkę z nich już znamy, są to FaltyDL oraz Dark Sky. Trzeci headliner, miejsce imprezy, ceny biletów oraz supporty zostaną ogłoszone wkrótce.


FALTY DL

Drew Cyrus Lustman vel FaltyDL należy do grona najciekawszych producentów swojego pokolenia. Regularnie wrzucany przez krytyków do szufladki z napisem “future garage”, nie dba jednak o etykietki I wychodzi daleko poza jakiekolwiek gatunkowe ramy. Muzyka FaltyDL to na wskroś oryginalna synteza tak rozmaitych stylistyk jak UK garage, bass music, hip-hop, IDM, electro, house, jungle, ragga, funk, soul, nawet jazz oraz disco. Prywatnie Lustman jest zapalonym kolekcjonerem winyli i zagorzałym fanem Luke’a Viberta (ma ponoć kolekcję wszystkich płyt, jakie Brytyjczyk kiedykolwiek wydał pod wszelkimi aliasami, których było, bądź co bądź, całkiem sporo!). Zanim został producentem elektroniki, grał na basie w zespole jazzowym i… zawijał sushi. Po godzinach dorabia jako nauczyciel. Jak sam przyznaje, nie jest zbyt zabawową jednostką i jedyne imprezy, na które chodzi, to te, na których sam gra.

DARK SKY
Dark sky to trójka brytyjskich djów i producentów, którzy od 2009 roku połączeni miłością do tej samej muzyki zdecydowali się na stworzenie tria tworzącego tracki czerpiące z przekroju wielu gatunków. House, jungle, disco czy nawet dubstep łączą się w ich nagraniach w spójną całość. Ich debiut przypadł na kilka miesięcy po sformowania składu i został wydany przez Black Acre. Nagranie spotkało się z tak dobrym przyjęciem, że Dark Sky zostali zaproszeni do przygotowania remixów między innymi dla The XX czy Kelis. W zeszłym roku label należący do Modeselektora wydał ich czwartą już EPkę zatytułowaną Radius EP. W tym roku nie pozwolili o sobie zapomnieć wracając do pierwotnej wytwórni gdzie wydali Black Rainbows EP na której znalazł się wielbiony w środowisku Totem. Dzięki swojemu rozległemu gustowi trójka otrzymała autorską audycję w NTS Radio. Dark Sky nie przestaje pracować nad swoim materiałem i ich kolejna EP ma się pojawić w sprzedaży w najbliższych miesiącach.

JUK JUK
Mało kto jest w stanie powiedzieć, że jego patronem jest Four Tet, ale w tej małej grupie ludzi znajduje się Juk Juk. Ten młody Brytyjczyk, mimo stosunkowo krótkiej obecności na scenie dał się poznać jako producent pięknych, głębokich utworów. Jego “Winter Turn Sprint” (wydane w wytwórni należącej do Four Teta) zostało bardzo ciepło przyjęte – w końcu nie każdy może sie pochwalić propsami na Pitchforku. Jego sety to nie tylko imprezowe bangery, głęboki house, ale niemalże rekonstrukcja fascynacji gatunków muzycznych jakie przez lata wywierały na niego wpływ.

1. URODZINY MUSIC OF THE FUTURE

FALTY DL, DARK SKY, JUK JUK

Warszawa: Miasto Cypel,
20.07.2012,
start: 20:00

(w razie załamania pogody impreza odbędzie się w klubie 55)

bilety-cegiełki dostępne w ramach projektu Polak Potrafi

Zamiast standardowej przedsprzedaży urodzinowo prosimy Was o wsparcie naszego projektu tutaj.

Stwórzcie z nami za naprawdę małe pieniądze tę imprezę!

Info: materiały prasowe