Aktualnościprzemek

1500 metrów do wynajęcia świętuje trzecie urodziny

Aktualnościprzemek

1500 metrów do wynajęcia świętuje trzecie urodziny

Zobacz z kim, kiedy i kogo zaprosili.

Z okazji urodzin klub przygotowuje dwie imprezy 9 i 10 listopada, na których wystąpią między innymi: Ellen Alien, Leon Vynehall, Ossie, Kamp!, Rebeka, Twilite oraz DJ TLR.

Ellen Allien jest artystką wszechstronną. Realizuje się w świecie mody, ćwiczyła akrobatykę, grała na saksofonie, ale przede wszystkim jest pionierką berlińskiej sceny techno, którą współtworzy od początku lat 90. Pod szyldem jej wytwórni – Bpitch ukazują się najlepsze produkcje zaliczane do współczesnej elektroniki, a wytwórnia uważana jest za jedna z najwazniejszych w Niemczech. To właśnie dzięki Bpitch świat dowiedział się o istnieniu Modeselektor, Moderat czy Paula Kalkbrennera.

Jako didżejka, zawsze stara się grać muzykę ponad podziałami na gatunki, style i nurty. Jej celem jest dzielić się dobrym brzmieniem i zarażać nim słuchaczy niezależnie od gatunkowych klasyfikacji. Oprócz 5 autorskich albumów, niezliczonej ilości EP’ek i remiksów, Ellen jest autorką prestiżowych kompilacji.

KAMP! – prawdziwy fenomen na polskiej scenie. Ich debiutancki album jest jedną z najbardziej oczekiwanych polskich płyt ostatnich lat. W prasie od dawna nazywani są najlepszym zespołem grającym elektronikę, a wszystkie dotychczasowe single wydają we własnym netlabelu Brennnessel.

Aktualnie panowie kończą pracę nad pierwszym albumem i z całą pewnością będą odpowiadali za nowe otwarcie na krajowej scenie muzycznej, która musi przyzwyczaić się, że elektronika to już nie tylko Dj, ale także świetne live acty i rock’n'rollowa popularność.

3 urodziny klubu 1500 metrów do wynajęcia

9, 10 listopada

Ellen Alien
Leon Vynehall
Ossie, Kamp!
Rebeka
Twilite
DJ TLR.

ul. Solec 18, Warszawa

Bilety do nabycia w stałych punktach sprzedaży

(Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce)
oraz internetowo przez Muno.pl

Bilet jednodniowy – 30 PLN
dwudniowy karnet –  55 PLN

Facebook dzień 1

Facebook dzień 2

Info: materiały prasowe

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym urodzin klubu.