Aktualnościprzemek

3. urodziny 1500 m2

Aktualnościprzemek

3. urodziny 1500 m2

Sprawdźcie, kto wystąpi drugiego dnia.

Trzecie urodziny warszawskiego klubu coraz bliżej, dlatego warto zapoznać się z wykonawcami, którzy pojawią się na scenie drugiego dnia. 10 listopada wystąpią: Kamp!, Rebeka, Twilite, DJ Tlr, Zambon oraz Eltron John.

O Kamp! zostało powiedziane już tyle, że chyba nie trzeba ich przedstawiać. Formacja okrzyknięta wschodzącą gwiazdą polskiej sceny elektronicznej 23 listopada wyda swój debiutancki album, a drugiego zaprezentuje sceniczną formę na kilkanaście dni przed jego premierą.

Rebeka to polski duet również poruszający się w stylistyce elektronicznej. Początkowo był to solowy projekt Iwony Skwarek. W 2010 roku postanowiła zaproponować współpracę Bartoszowi Szczęsnemu, który miał spełniać funkcję producenta, osoby katalizującej pomysły, ale także kompana na scenie. Ich pierwszy singiel “Fail” (wydany przez Brennnessel) po chwili stał się piosenką tygodnia w radiowej Trójce. W kwietniu 2012 wydali kolejny – “Stars”, tym razem już w zagranicznym labelu Discotexas, z którym współpracował między innymi Kamp!. Muzyka Rebeki to mieszanka eksperymentalnego popu oraz szeroko pojętej elektroniki. Za tymi określeniami kryją się różnorodne kompozycje: dynamiczne, czasem liryczne, zawsze zadziorne.

10 listopada - 3 urodziny klubu 1500 metrów do wynajęcia - dzień drugi

Wystąpią:

Kamp!
Rebeka
Twilite
DJ TLR
Zambon
Eltron John

Bilety do nabycia:
w salonch EMPiK, Saturn, MediaMarkt i innych punktach Ticketpro w całej Polsce oraz na stronie Muno.pl

Bilet jednodniowy – 30 PLN
dwudniowy karnet –  55 PLN