Konkursyprzemek

3moonboys w Fabrice do wygrania!

Konkursyprzemek

3moonboys w Fabrice do wygrania!

Niepowtarzalna okazja aby zobaczyć alternatywne odkrycie ostatnich lat na żywo.

Słowo “niepowtarzalna” nie zostało użyte tu przypadkowo, ponieważ zespół grywa z przerwami. Lepiej nie zastanawiać się zbyt długo, bo okazja może przelecieć koło nosa.

Na koncie mają trzy płyty, oraz jedna epk’ę. Muzyka zespołu wykorzystywana była w niszowych produkcjach filmowych, a także zamieszczana na licznych składankach. Między innymi na płycie Off Festivalu 2010.

Ostatni album wydany przez własną oficynę wydawniczą 3mb.presents nosi tytuł “16″. Jest to połączenie trzech form wyrazu artystycznego, muzyki, obrazu i słowa. Brzmi groźnie a w rzeczywistości jest to dwupłytowy album z muzyką wydaną w niebanalnym opakowaniu, wewnątrz którego umieszczony jest tylko jeden krążek oraz link do drugiej części albumu. Koncept na płytę powstał w głowie perkusisty-tekściarza Marcina Karnowskiego.

Ostatnia płyta promowana była jako “Trójkowy Znak Jakości” przez m.in. przez Piotra Metza i Annę Gacek. Należałoby też odnotować fakt iż 3MB. na zlecenie białostockiego festiwalu kina niemego przygotował muzykę do filmu Upiór w operze, którą zespół odgrywa na żywo na specjalnych pokazach. Obecnie trwają prace nad czwartym albumem.
Jak widać znakiem rozpoznawczym zespołu jest wszechstronność. Głupio byłoby nie sprawdzić ich popisów na żywo. Aby wygrać wejściówkę na koncert wystarczy odpowiedzieć na pytanie: na jakim znanym festiwalu muzycznym (poza Off’em) zespół miał okazję dać koncert?

Na odpowiedzi czekamy pod adresem konkursy@uwolnijmuzyke.pl do 21 lutego. Rozwiązanie 22 lutego.

Nie zapomnijcie w tytule maila wpisać: 3moonboys

Good Luck!!

3moonboys

23 lutego 2012
klub Fabrika, Poznań
godz. 20:00