Aktualnościprzemek

50 imprez w ciągu jednej doby

Aktualnościprzemek

50 imprez w ciągu jednej doby

Zapraszamy na finał Nightlife Exchange Project.

Druga edycja Nightlife Exchange Project wystartowała 12 września, by przez kolejne 10 miesięcy inspirować imprezowiczów ze wszystkich zakątków świata i wzbogacić ich nocny styl życia. Do 12 października mieszkańcy 50 krajów przekazywali przy pomocy Facebooka swoje pomysły na to, jak imprezować.

W najbliższą sobotę, 12 listopada odbędzie się 50 imprez w ciągu jednej doby i we wszystkich krajach uczestniczących, a wszystko po to, by pokazać, jak różne kulturowo społeczeństwa wzajemnie inspirują się do nocnej zabawy.

Marka Smirnoff już po raz drugi zainicjowała wielką, globalną dyskusję o życiu nocnym. W tym roku ma zostać zaangażowanych w nią 10 milionów uczestników z 50 krajów. Do 12 października wymieniali się oni najbardziej inspirującymi pomysłami na imprezę idealną. Chcąc wziąć udział w tworzeniu scenariusza nocy marzeń, ale i obserwować, jak się taki scenariusz tworzy, należało zarejestrować się na specjalnej aplikacji. Każdy użytkownik fanpage’a miał możliwość dzielenia się swoimi sugestiami w kilku podstawowych kategoriach imprezowania: począwszy od drinków, przez modę, miejsca zabaw, jedzenie, po elementy, które pozytywnie wyróżniają typowo polskie imprezy na tle innych krajów. Najlepsze pomysły zostaną w poszczególnych krajach zebrane do symbolicznej skrzyni – symbolu akcji – i ogłoszone 12 listopada podczas wielkich imprez, które odbędą się w krajach uczestniczących w Nightlife Exchange Project. A to dopiero początek imprez inspirowanych przez akcję, która potrwa w sumie aż do czerwca 2012 r. Fanpage na bieżąco dostarcza wszystkich szczegółów w tym zakresie.

Polska impreza finałowa Nightlife Exchange Project odbędzie się 12 listopada w warszawskim Soho Factory, start o 21:00. Z uwagi na globalny charakter akcji, stanowić będzie podróż dookoła świata w jedną noc. Dzięki możliwościom współczesnej techniki przenosić się będziemy z Australli do Japonii, dalej do Kenii, stamtąd do Polski, z Polski do USA, a z USA do Brazylii. Z każdego kontynentu, z każdego kraju weźmiemy to, co w jego życiu nocnym jest najlepsze. Muzyczną gwiazdą główną imprezy będzie FOX zapowiadający na luty 2012r. swój kolejny album oraz goście w niecodziennym składzie: Brodka, Natalia Lubrano oraz Organek.

Fox, nagrywający dla wytwórni Kayax, to jeden z najbardziej utalentowanych producentów na polskiej scenie elektronicznej i alternatywnej, na stałe współpracujący z Marią Peszek i Kayah. Zadebiutował 5 lat temu z zespołem “15 minut projekt”, którego album został fenomenalnie przyjęty przez media i publiczność. Teraz przyszedł czas na jego pierwszy – autorski projekt, na którym gościnnie pojawili się najważniejsi artyści rodzimej sceny alternatywnej: Maria Peszek, Novika, Michał Skrok (Bunio/Dick 4 Dick), Sqbass, Marsija (Loco Star), Natalia Lubrano (Miloopa) i Tomasz Organek (SOFA). Jego nagrania zdobyły uznanie wśród opiniotwórczych blogerów i krytyków. Przebojowa mieszanka elektroniki, dubstepu oraz syntetycznego popu sprawia, że jego debiutancki album okazał się przełomowy dla polskiego rynku muzycznego.

Ponadto jako warm up zagra DJ MentalCut, a cudny after zapewni Viadrina.

Nightlife Exchange Project

12 listopada

Soho Factory, Warszwa

start o 21:00

Info: materiały prasowe organizatora