Aktualnościprzemek

Agnieszka Chylińska przedłużyła trasę Forever Child

Aktualnościprzemek

Agnieszka Chylińska przedłużyła trasę Forever Child

Artystka wystąpi na kilkunastu koncertach na początku 2017 roku.


Płyta “Forever Child” okazała się jednym z największych zaskoczeń muzycznych w 2016 roku i jednocześnie pobiła rekordy sprzedaży na polskim rynku. Powrót Agnieszki do muzyki był strzałem w dziesiątkę! Nowy, bardziej drapieżny wizerunek i pieczołowicie wyprodukowane utwory przyczyniły się do spektakularnego sukcesu wydanego po kilku latach milczenia krążka, a bilety na jej koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Agnieszka to kobieta-kameleon, na nowej płycie zwinnie i z gracją lawiruje pomiędzy różnorodnymi gatunkami, od dubstepu, przez electro, i dnb, po pop-rock, a to zapewne ledwie garstka inspiracji!
Smaczku dodaje tym produkcjom szkolony latami przez Agnieszkę “growl” (połączenie tej techniki głosowej z subtelną niekiedy warstwą elektronicznego akompaniamentu ewidentnie nadaje tym dziełom głębszego wymiaru! ba! czyżby była to zapowiedź nowego pionierskiego muzycznego gatunku?).

Muzyka skomponowana została przez Bartka Królika i Marka Piotrowskiego, teksty są natomiast autorstwa Chylińskiej – na tę warstwę należy zwrócić uwagę, bo jest równie intrygująca jak produkcja, wystarczy przytoczyć choćby kilka fraz: “Kocham cię, ale cię nie lubię”, “Wszyscy tu jesteśmy miłością, ważne by nie czekać z czułością”. Niewątpliwie, usłyszane w wykonaniu na żywo, robią jeszcze większe wrażenie!

Planowane koncerty na trasie Forever Child:

3.02 Rzeszów, Lukr
5.02 Lublin, Klub 30
10.02 Bydgoszcz, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
11.02 Szczecin, Międzynarodowe Targi Szczecińskie
19.02 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
3.03 Bruksela, Birmingham Palace
5.03 Amsterdam, Klub Panama
10.03 Manchester, The Ritz
11.03 Londyn, O2 Forum
12.03 Dublin, The Academy
18.03 Nottingham, The Level
19.03 Bristol, O2 Academy
31.03 Warszawa, Progresja

Anna Lenarcik
fot. Facebook