Aktualnościprzemek

Akcja Soho! już w tę sobotę

Aktualnościprzemek

Akcja Soho! już w tę sobotę

Mathew Jonson i Troy Pierce na zakończenie wakacji.

Już w tę sobotę, 1 września, o godzinie 13 ruszy Akcja Soho!, czyli event na warszawskiej Pradze, na którym wystąpią m.in. Mathew Jonson i Troy Pierce. Ci panowie to postaci świetnie znane fanom dobrej, tanecznej elektroniki – ich styl jest unikalny i rozpoznawalny.

W jutrzejszej audycji, (Polskie Radio Czwórka, od 21:05), na dwa dni przed Akcją Soho!, będzie można posłuchać m.in. DJ miksu gwiazdy przygotowanego specjalnie dla Czwórki. Ponadto, w wywiadzie dla Łukasza Napory, Troy Pierce zdradził wiele ciekawych i zabawnych szczegółów ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Jak usługi PKP zaważyły na jego spojrzeniu na nasz kraj? Czy zdarza mu się jeździć do Londynu tylko po to, żeby odwiedzić fryzjera? Te i inne informacje już w ten czwartek, 30 sierpnia w Czwórce Polskim Radiu.

Troy PierceMathew Jonson to gwiazdy nocnej części Akcji Soho!, która rozpocznie się o godzinie 22Budynku nr 19 Soho Factory. Wcześniej jednak, bo już od 13:00 impreza odbywać się będzie na zlokalizowanych tuż obok terenach zielonych. To tam, na trawie, pod gołym niebem, lato żegnać będą Glasse, Easy, Decoy, Luke Hiero, Pavlo i Ice. To tam odbędzie się dzienna część Akcji Soho!

Akcja Soho!
Mathew Jonson, Troy Pierce

1 września
Soho Factory, Warszawa
ul. Mińska 25

Bilety:

Część dzienna – bezpłatna
Cześć Nocna (Mathew Jonson, Troy Pierce) – 22 zł (do piątku)/33 zł (w dnu imprezy)

dostępne są na www.ebilet.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce
Liczba biletów jest ograniczona.

Więcej na www.spolkaakcyjna.com

info: materiały prasowe

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym imprezy.