Aktualnościprzemek

Archive do odsłuchu

Aktualnościprzemek

Archive do odsłuchu

Wejdź do Hydrozagadki i posłuchaj przedpremierowo 10 grudnia.


Z okazji  zbliżającej się premiery najnowszego krążka zatytułowanego “Restriction”, zespół Archive przygotował nie lada niespodziankę dla swoich fanów. 10 grudnia w warszawskim klubie Hydrozagadka odbędzie się przedpremierowy odsłuch albumu. Drzwi na imprezę zostaną otwarte o godz. 19:00. Wieczór wzbogaci pokaz teledysków, które powstały do trzech singli: “Feel It”, “Black & Blue” oraz “Kid Corner”. Niewątpliwie jedną z największych atrakcji będzie udział w wydarzeniu samego Danny’ego Griffithsa, który zagra na żywo dla fanów DJ-ski set. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona, zatem proponujemy pojawić się w klubie odpowiednio wcześnie.

Album “Restriction” trafi na półki sklepowe 12 stycznia. Jest to 10. krążek w dorobku artystycznym zespołu. Do współpracy nad produkcją nowej płyty artyści zaprosili  długoletniego znajomego  Jerome’a Devoise.

Nowy krążek jest już dostępny w przedsrzedaży na iTunes oraz na stronie Mystic Production.

Po premierze albumu formacja wyrusza w trasę koncertową “Restriction 2015″, która rozpocznie się w lutym. Ma to być największe i najbardziej ambitne tournee jakie do tej pory odbył zespół. Każdy występ na żywo zostanie poprzedzony pokazem filmu “Axiom”.

Dobrą wiadomość stanowi fakt, iż Archive zawita również do Polski. Poniżej terminy koncertów:

26 marca, Kraków, Teatr Łaźnia Nowa
27 marca, Warszawa, Torwar
28 marca, Gdańsk, B90
29 marca, Poznań, MTP2

Bilety na koncerty dostępne na www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w punktach stacjonarnych (m.in. salony EMPiK, Saturn oraz Media Markt)

źródło: materiały prasowe