Aktualnościprzemek

Artur Rojek na Europejskim Kongresie Kultury

Aktualnościprzemek

Artur Rojek na Europejskim Kongresie Kultury

Artysta będzie kuratorem projektu muzycznego pt. “Scary Monsters and Super Creeps”.

Podczas trzech dni pomiędzy 9 a 11 września wystąpią min. Faust, Killl, Tim Exile, Anika, K-X-P czy Stornoway. 10 września (sobota) o godzinie 15 odbędzie się “Lunch z Arturem Rojkiem”, który poprowadzi Jacek Skolimowski w Pawilonie  Czterech Kopuł K6.

“Lunch z…” to cykl spotkań z wybitnymi przedstawicielami świata kultury. Od tradycyjnych spotkań autorskich różnią się przede wszystkim kameralnym gronem uczestników – do 10 osób – i nieformalną atmosferą. Jest to okazja do półprywatnej rozmowy przy wspólnym stole z bohaterami Kongresu. Możliwość zadania pytań, na które nie ma miejsca podczas oficjalnych wystąpień czy wykładów. Bliski kontakt rozmówców umożliwia wzajemne poznanie się, wymianę myśli i doświadczeń. Jest to cenne nie tylko dla fanów, którzy na co dzień nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z bohaterami “Lunchu z…”, ale i twórców, którzy mają okazję spojrzenia na swoje dzieło z perspektywy jego odbiorcy.

Wszystkie spotkania mają opiekuna-moderatora, który poprowadzi spotkanie zgodnie z ideą jak największej integracji uczestników. Bohaterami “Lunchu z…” są: Ganzeer, Wiktor Jerofiejew, Fatos Lubonja, Chantal Mouffe, Artur Rojek, Dubravka Ugresic, Andrzej Wajda, Krzysztof Wodiczko.

10 września 2011
godz. 15:00

“Lunch z Arturem Rojkiem”//Europejski Kongres Kultury
Pawilon Czterech Kopuł K6
Wrocław

źródło: materiały prasowe organizatora