Aktualnościprzemek

AXMusique zagra w Poznaniu

Aktualnościprzemek

AXMusique zagra w Poznaniu

Koncert już 28 marca.

AXMusique to czteroosobowy zespół (wokal, elektronika, perkusja, gitara), który swoją działalność rozpoczął w  2009 roku. Po wydaniu swojego pierwszego EP w Brennnessel.Rec, które spotkało się z bardzo dobrymi recenzjami, Axmusique wydał jeszcze dwa minialbumy w tej samej wytwórni. Zagrał także sporo koncertów i pojawił się na wielu znaczących festiwalach jak Open’er, NoBorder, Selector czy United Island Festival w Czechach.

16 listopada ukazała się ich długo oczekiwana płyta wydana nakładem wytwórni Karrot Kommando. Debiutancki krążek łączy ze sobą brzmienie szeroko pojętej elektroniki z dynamiką rock’n'rolla. Mroczny funk, energetyczny break beat, klimatyczny triphop i klasyczny rock – to jedne z wielu gatunków, którymi inspiracja przyczyniła się do eklektycznego charakteru “Slimy Action Music”.

Warto podkreślić, że AXMusique od wydania ostatniej EP-ki rozwinął się nie tylko na płaszczyźnie kompozycyjnej, ale również instrumentalnie, oprócz programowania, które od początku było tworem kompozycji, znajduje się mnóstwo partii granych na żywo (zarówno w studio, jak i na koncertach).

Poznań, Good Time Radio
28 marca 2014 / godz. 21:00

bilety: 10 / 15 zł
wydarzenie na Facebooku


źródło: materiały prasowe