Aktualnościprzemek

Bottled in England w Cafe Mięsna

Aktualnościprzemek

Bottled in England w Cafe Mięsna

Duński live drum’n'bass/cyberpunk w końcu w Poznaniu!

W kwietniu przyjechali do Cafe Mięsna, ale zamiast zagrania koncertu – zwiedzili polski areszt. W chwili, kiedy musieli podjąć decyzję o odwołaniu występu, obiecali, że wynagrodzą poznaniakom stracony czas i wrócą do stolicy Wielkopolski, żeby dać najlepszy i najbardziej szalony koncert w karierze. A Duńczycy słowa dotrzymują! Gorąco zapraszamy na ich koncert, który już 15.06.2012 r. (piątek) odbędzie się… oczywiście w Cafe Mięsna. Zespół ma zamiar zatrząść Poznaniem tak, jak jeszcze nigdy nie robili tego z żadnym miastem!

Bottled in England gra dźwięki elektroniczne, którym najbliżej do drum’n'bass’u i dubstepu, aczkolwiek Duńczycy wychodzą w swojej twórczości często poza te ramy. Duet tworzy dwójka przyjaciół: August i Daniel. To, co ich niewątpliwie wyróżnia na tle wielu muzyków, to fakt, że grają drum’n'bass na żywo.

Zespół jest stosunkowo młody, ale już odniósł wiele sukcesów. zagrali bardzo dobrze przyjęty koncert na Roskilde 2011, a w październiku roznieśli Łódź podczas Nordland Art Festival 2011.

Debiutancka EP-ka “Believe the Hype!”, to zaledwie próbka potencjału, jaki posiadają młodzi Duńczycy. Nic nie jest w stanie oddać atmosfery i energii jaką wytwarzają od pierwszych sekund na swoich koncertach.

Info: materiały prasowe

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym koncertu.