Aktualnościprzemek

Bubble Chamber – “Live @ S.F.I.N.K.S 700″

Aktualnościprzemek

Bubble Chamber “Live @ S.F.I.N.K.S 700″

Debiutancka EP już już jest!

Debiutanckia EP zespołu Bubble Chamber ” Live @ S.F.I.N.K.S. 700″ to zapis koncertu, który muzycy nagrali w grudniu 2011r. “Live @ S.F.I.N.K.S 700″ zawiera pięć utworów, w których przeważa dubstep, z wycieczką w stronę dubu w utworze (nomen omen) “Trip to Kingston” i finałowym “Atomos”, utrzymanym w stylistyce atmosferycznego d’n'b. Muzycy otulają to w lekko jazzujące aranżacje, które stały się już znakiem rozpoznawczym składu.

Nie bez powodu pierwszym albumem Bubble Chamber jest płyta live. Żywiołowe reakcje publiczności i olbrzymia energia, która towarzyszyła artystom podczas koncert zostały doskonale uchwycone na płycie. Wszystkie improwizacje i drobne niedociągnięcia tylko utwierdzają słuchacza w przekonaniu, że nie jest to kolejna bezduszna, komputerowa produkcja, ale prawdziwa, “żywa” muzyka. Porywająca, energetyczna i świeża.

Płyta została wydana nakładem własnym. Już teraz można ją nabyć w wersji digital na www.bubblechamber.bandcamp.com. Autorem oprawy graficznej jest Magda Stasiak, Mix i mastering: Panic Room Studio.

Info: materiały prasowe zespołu