Aktualnościprzemek

“Canada” singlem promującym nową płytę The Spouds

Aktualnościprzemek

“Canada” singlem promującym nową płytę The Spouds

I stało się! Znamy utwór, który promować będzie najnowszy, debiutancki album długogrający The Spouds.

“Canada” to utwór już dobrze znany fanom zespołu. The Spouds grają go praktycznie na każdym koncercie. Entuzjastycznie przyjmowany podczas gigów musiał wręcz zostać wybrany na…singiel. Tak, singiel! Bo fyh!records stara się wcielić w życie popularne na Zachodzie, a na naszym rodzimym niezal-rynku oficynowym rozwiązania – wydawanie utworów promujących nadchodzące pełne albumy. “Paxi”, bo taki tytuł nosić będzie pierwsza w dziejach formacji płyta długogrająca, ukaże się dopiero w okolicach wiosny (nakładem FYH! Records).

Oprócz standardowego, premierowego utworu, do płyty dołączony będzie specjalny b-side, czyli piosenka, która na “Paxil” się nie znajdzie, a także…utwory live! Pamiętacie występ The Spouds w studiu im. Agnieszki Osieckiej? Zatem wiecie, co znajdzie się na “Canadzie”.

Ale to nie wszystko. Idąc z duchem czasu (i śladami pionierskiej Wytwórni Krajowej), FYH! Records chce pokazać, jak bardzo wierzy Wam, Słuchaczom i Fanom zespołów wydawanych przez fyh!records i prócz płyt w formacie CD udostępni nagrania w formie digital za darmo. Od tej pory to słuchacze zdecydują, czy podoba im się twórczość Artysty i czy chce zapłacić za muzykę. To od Was zależy przyszłość polskiej muzyki!

Na pierwszy ogień idą The Spouds i “Canada”. Oficjalna premiera  już 22 grudnia podczas Rodzinnych Świąt vol.4 w Hydrozagadce. Digitale już wkrótce…

Tracklista:

1. Canada
2. Rusty Spoon

Bonusy:

3. Rusty Spoon (live)
4. Human Diseases (live)
5. Truman (live)
6. Running With Scissors (live)

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym singla.

źródło: materiały prasowe zespołu