Aktualnościprzemek

Cigarettes After Sex w Polsce

Aktualnościprzemek

Cigarettes After Sex w Polsce

Zmiana miejsca warszawskiego koncertu.

Teksański muzyk Greg Gonzalez wraz ze swą kompanią odwiedzą Kraków - 14 grudnia zagrają w klubie Kwadrat, Wrocław - 15 grudnia w klubie Firlej i Warszawę – 16 grudnia w klubie Proxima. Warszawski koncert miał się odbyć w klubie Hybrydy, ale ze względu na ogromne, jak piszą organizatorzy, zainteresowanie, został przeniesiony do Proximy.

Bliety na krakowski koncert kosztują 55 zł (65 zł w dniu koncertu) – do kupienia na stronie organizatora i w sieciach sprzedaży Ticketpro oraz ventim. Bilety na koncert wrocławski kosztują  55 zł na stronie organizatora, 65 zł w sieciach sprzedaży Eventim, Ticketpro, eBilet i Biletomat.pl oraz 70 zł w dniu koncertu. Bilety na koncert w Warszawie kosztują 55 zł (70 zł w dniu koncertu), można je kupić na stronach
www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn.

Cigarettes After Sex odwiedzili nas już w lipcu – fotorelację z koncert w Gdańsku możecie obejrzeć tutaj. Duszą zespółu jest Greg Gonzalez, który w 2008 roku nagrał kilka piosenek na Uniwersytecie w El Paso – zyskały popularność za pośrednictwem serwisu YouTube, i tak Cigarettes After Sex wyruszyło w trasę koncertową po świecie.

Katarzyna Borowiec
Fot. Justyna Hołubowska