Aktualnościprzemek

Czwarte urodziny Warszawy Powiśle

Aktualnościprzemek

Czwarte urodziny Warszawy Powiśle

Prognoza na weekend dla stolicy.


Już w najbliższy piątek, 28 czerwca, będziemy świętować 4 urodziny klubu Warszawa Powiśle. Będzie tort, będą atrakcje, będzie muzyka, czyli wszystko, czego na urodzinach nie może zabraknąć.

Koncerty:

Eric Shoves Them In His Pockets

Trio Huberta, Christopha i Szymona. Część muzyków na co dzień gra w zespole Paula i Karol, a jako zespół odpowiedzialni są m.in. za ścieżkę dźwiękową do filmu “Wszystko płynie”.

Ich pierwszej, świeżo wydanej płyty można posłuchać na profilu Bandcamp zespołu.

Wydarzenie na Facebooku

The&

The& to projekt muzyczny i wizualny, który zarówno pod względem nazwy, jak i idei polega na łączeniu, zastawianiu i kombinacji. Począwszy od twórców, przez gatunki muzyczne, na publiczności skończywszy. Producent Michał Kush łączy siły z frontmanem zespołu Brenda Walsh, Radkiem Rejslem. Świeże i pieczołowicie dopracowane przez Kusha electro-soulowe dźwięki dopełnia liryczna narracja prowadzona przez wyjątkowy wokal RaRe, który jest też autorem tekstów do większości utworów.

Wydarzenie na Facebooku

DJ’s:

Fuzz for Cats

Fuzz For Cats, czyli połączone siły duetu Cool For Cats oraz wokalisty zespołu The Phantoms, który grywa też z płyt jako Fuzz. Będzie można usłyszeć szeroko pojętego rock’n'roll’a: od 60’s garage, surf, big-beat, 60’s pop, girl-groups, glam, new-wave, punk (zarowno proto jak i post).

źródło: materiały prasowe

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym wydarzenia.