Relacjeprzemek

Daniel Spaleniak rozgrzał poznańską publiczność

Relacjeprzemek

Daniel Spaleniak rozgrzał poznańską publiczność
11.04.2014/Poznań

Znakomity występ w klubie “Pod Minogą”.

Na  ten koncert czekałem naprawdę bardzo długo. Od jakiegoś czasu wsłuchiwałem się w debiutancką płytę Daniela Spaleniaka “Dreamers” i nie mogłem wyjść z podziwu. Te brzmienia, ten wokal, te cudowne melodie. Coś wspaniałego. Jednakże byłem niezmiernie ciekaw, jak to wszystko będzie wyglądać na żywo.

I z całą pewnością mogę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Daniel wprowadził wszystkich w swój magiczny świat i po zakończeniu koncertu zostałem z niego nagle w sposób brutalny wyrwany. A chciałoby się tam zostać. Poza tym, nie spodziewałem się aż tak rockowego grania, co oczywiście było plusem, gdyż zwiększyło to aktywność poznańskiej publiczności. A ta nie zawiodła i tłumnie stawiła się w klubie “Pod Minogą”.

Jedyne “ale” jakie mogę mieć, tylko takie minimalne, to zbyt szybki koniec, bowiem cały występ trwał około godziny. Mimo to jestem podekscytowany bardzo twórczością Daniela Spaleniaka, chyba jeszcze bardziej niż wcześniej. Polecam wszystkim debiutancki krążek i wchodźcie ze mną do jego magicznej krainy!

Michał Konwicki