Aktualnościprzemek

Duet “Ciechowski klasycznie” nagrywa płytę

Aktualnościprzemek

Duet “Ciechowski klasycznie” nagrywa płytę

Zachęcamy do wsparcia projektu.

Projekt “Ciechowski klasycznie” narodził się w sierpniu 2012 roku. Duet tworzą: pianistka Hanna Raniszewska i wiolonczelistka Dobrawa Czocher. Artystki nagrały klasyczne aranżacje ośmiu utworów z repertuaru Grzegorza Ciechowskiego i Republiki m.in. “Nie pokonasz miłości”, “Odchodząc” czy “Telefony”. Po znakomicie przyjętych koncertach, zespół postanowił zarejestrować kompozycje w ramach pełnowymiarowego albumu:

Ten, kto już zapoznał się z naszą twórczością, wie doskonale, że od dłuższego czasu staramy się o zrealizowanie największego marzenia: wydania płyty z klasycznymi aranżacjami utworów Grzegorza Ciechowskiego na wiolonczelę i fortepian. Chociaż koncertujemy i staramy się dzielić naszą muzyką na najróżniejsze sposoby, to jednak płyty nadal nie mamy na swoim koncie, a wiemy jak wiele osób ta sprawa by uszczęśliwiła. Dlatego prosimy Was o pomoc! Większość materiału jest już gotowa i  nagrana. Jedyne czego nam brakuje to wytłoczenia płyt i wydrukowania okładek i w tym miejscu, zwracamy się do Was z prośbą o finansowe wsparcie.

Jeśli słuchasz nas, jeśli uważasz, że to co robimy jest fajne i  potrzebne, jeśli chciałbyś naszą płytę mieć u siebie w domu lub w  samochodzie, lub podarować ją bliskiej osobie to właśnie tutaj możesz nam pomóc! Liczy się każda, nawet najmniejsza kwota a my obiecujemy wykorzystać ja w 100% najlepiej jak tylko umiemy.

Dziękujemy pięknie!

Więcej o projekcie pod adresem: http://wspieramkulture.pl/projekt/785-Ciechowski-klasycznie-nagrywa-plyte

Tomasz Błaszkiewicz