Aktualnościprzemek

Fennesz i Ulver w Warszawie

Aktualnościprzemek

fenneszpress1z.jpg Fennesz i Ulver w Warszawie

Kto był na jego koncercie na Off Festiwalu, musi to powtórzyć. Kto nie był, musi go zobaczyć. Kto nie dostrzega w Ulverze niczego nadzwyczajnego, powinien się o ich wyjątkowości przekonać. Na żywo, 18 stycznia, w warszawskim Palladium.

Ulver ma skłonności do ekstremum. Na początku grali ekstremalny metal, po czym przeszli ekstremalne zmiany stylistyczne- przechodząc na stronę ambientu (m.in. znakomita płyta “Shadows of the Sun”). Co najciekawsze, w obu odsłonach Ulver sprawdzał się znakomicie. Jednak przyjmijmy, że bardziej interesująca dla targetu naszego portalu będzie ta druga. I to pewnie na niej oprą się Norwegowie.

Do tego Fennesz, który będzie wspomagał gwiazdy wieczoru. Czyli idealne dopełnienie całości, człowiek, który za pomocą gitary i laptopa potrafi czarować. O tym przekonali się widzowie tegorocznego festiwalu Off, zatopieni w dźwiękach. Parafrazując: raz piękno, raz straszno, jednak zawsze przejmująco.

Organizatorom gratuluję idealnego zestawienia artystów. Wspomnieć jedynie, że koncert otworzą ciekawe rodzime zespoły, Blindead i Proghma-c.

Bilety już w sprzedaży- zapraszamy na strony Ticketpro.

info: materiały prasowe