Aktualnościprzemek

Florence & The Machine w Łodzi

Aktualnościprzemek

Florence & The Machine  w Łodzi!

Idealna końcówka roku?

12 grudnia to data do zaznaczenia w kalendarzach wszystkich polskich fanów Florence Welch. Właśnie wtedy wokalistka po raz kolejny wystąpi w naszym kraju.

Nieco ponad dwa tygodnie temu miała swoją premierę trzecia płyta artystki zatytułowana “How Big, How Blue, How Beautiful”, okrzyknięta przez wielu krytyków najlepszym z dotychczasowych dokonań Brytyjki. 11-utworowe wydawnictwo jest zbiorem utworów bardziej osobistych, niż piosenki zawarte na dwóch poprzednich krążkach. Dlaczego? Poprzednia trasa koncertowa okazała się tak wyczerpująca, że potrzebna była dłuższa przerwa regeneracyjna. To właśnie odpoczynek od show biznesu spowodował, że kawałki stały się bardziej przyziemne i osadzone w rzeczywistości. To dosyć przerażające, bo w ten sposób za niczym się nie chowam, ale czułam, że tak miało być – powiedziała wokalistka w jednym  z wywiadów.

Na szczęście Florence nie zrezygnowała z występów na żywo. Nowa płyta będzie promowana w trakcie światowego tournee. W rozpisce nie zabrakło Polski. Atlas ArenaŁodzi po raz kolejny stanie się miejscem spotkania wielu ludzi, których łączy dobra muzyka.

Bilety na wydarzenie dostępne będą na stronach www. biletomat.pl, www.eventim.pl, www.go-ahead.pl, www.ticketpro.pl oraz www.ebilet.pl od 19 czerwca.

Jakub Buszek