Free Form Festival – zmiana terminu…

Free Form Festival – zmiana terminu…

…na październik.

Tydzień przed rozpoczęciem jubileuszowej, dziesiątej edycji warszawskiego festiwalu Free Form organizatorzy informują o zmianie terminu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3 i 4 października 2014. W związku z przeniesieniem modyfikacji musi rzecz jasna ulec program – informacje o zmianach mają pojawić się w ciągu najbliższych 2 tygodni. W ramach pocieszenia organizator donosi o nowych zagranicznych gwiazdach (na razie bez szczegółów).

Przyczyną zmiany terminu są “nieoczekiwane trudności techniczne, niezależne od organizatora, które pojawiły się w ostatnich dniach”.

Zakupione dotychczas bilety i karnety zachowują ważność. Można je oczywiście również zwrócić - w punkcie zakupu, osoby, które nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w festiwalu w październiku mają na to czas do 6 maja.

Z biletem na Festiwal można w ramach rekompensaty udać się na “specjalne klubowe wydarzenie z udziałem festiwalowych artystów w tym m.in. TRUST”, które odbędzie się 9 maja w klubie Basen. Więcej informacji na jego temat ma pojawić się w poniedziałek na stronie internetowej wydarzenia i jego fanpage’u w serwisie Facebook.

Katarzyna Borowiec