Aktualnościprzemek

FUKKK OFFF X 2

Aktualnościprzemek

fuk-off.jpg W warszawskim Powiększeniu i poznańskiej Cafe Mięsna odbędą się dwie imprezy pod patronatem Oh My God It’s Techno Music!, na których wystąpi FUKKK OFF – niemiecki producent i DJ, który reprezentuje scenę rave.

O samym Fukkk Offf: Poprzez różne formy, dźwięki i  wykonania swoich (niektórych ciągle) ściśle tajnych projektów nie znajdziemy chyba klubu na świecie, od Toulousy po Tanzanię, który nie doświadczył by przez ostatnie 15 lat chociaż kawałka tych wspaniałych, elektryzujących dźwięków, które wyszły spod dłoni Bastian’a Heerhorst’a aka Fukkk Offf’a, których parkiety nie zatrzęsły by się od bassów! I  nie ma chyba miejsca, które nie pokochałoby każdej minuty jego utworów!

Koncertowanie non stop od 3 lat nie sprawiło, żeby Fukkk Offf zaniedbał swoich fanów i  przestał dostarczać im nowych kawałków. Jego remixy wychodziły markowane najlepszymi wytwórniami na świecie, takimi jak nowojorska Coco Machete i francuski Citizen oraz Universal. Zapotrzebowanie na jego unikalne, pobudzające kawałki zmalało w takim stopniu w jakim w za każdym razem zapełnia się publika podczas jego show- nie zmalało ani trochę!

Jesteście ciekawi z kim współpracował? Byli to nie tylko Zombie Nation, Rammstein, Maral Salmassi, Acid Kids, Jan Delay czy Cyberpunkers, ale też ikona i legenda – Amanda Lepore, z którą współpraca pozwoliła stworzyć legendarny i  ponadczasowy hit klubowy. Nasz bywalec światowych scen, na co dzień mieszkaniec Hamburga nie zamierza poprzestać na dotychczasowych dokonaniach, tak łatwo się nie podda! Bo po co, skoro udaje mu się wprowadzać na scenę elektroniczną mnóstwo świeżych i elektryzujących kawałków nie ma potrzeby, by z tego rezygnować?

Pod tym adresem do ściągnięcia set Fukkk Offf’a dla OMGITM!

1.04 – Warszawa, Powiększenie
Wystąpią także:

- SiCk Physical (Ldz/BassLine)
www.myspace.com/physicalfreshhh
www.soundcloud.com/sickphysical

- Szum (Wwa/ESVW attack!)
www.myspace.com/szupla
www.soundcloud.com/djszum

- Vira & Draq (Grz/Wro/Pink Kong)
http://pinkkong.pl/booking/draq/
http://pinkkong.pl/booking/vira/

-Twin Prix(Gdk)
http://soundcloud.com/twinprix
http://myspace.com/twinprix

21:00 – 22:00 15 pln
22:00 –……. 20 pln

2.04. – Poznań, Cafe Mięsna

Wystąpią także:

- SiCk Physical(ldz)
http://www.myspace.com/physicalfreshhh
http://soundcloud.com/sickphysical

- DigiSaster(pzn)
http://www.facebook.com/DigiSaster

- None/Neuropunks(ktw)
http://www.facebook.com/pages/3Unltd/196110790420160
http://www.soundcloud.com/elektronikzoo_none

21:00 – 22:00 15 pln
22:00 – … 20 pln
Osoby w koszulkach Fetish Sounds wchodzą za 10 pln.

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym wydarzenia.

źródło: materiały organizatora