Relacjeprzemek

Genialne Fair Weather Friends

Relacjeprzemek

Genialne Fair Weather Friends
28.03.2014/Poznań

Nieziemska porcja muzyki elektronicznej.

Mogłoby się wydawać, że prawie nic muzycznie zaskoczyć mnie już nie może, jednak byłem naprawdę w WIELKIM błędzie. Wprawdzie idąc na koncert rozpoczynający wiosenną trasę Fair Weather Friends wiedziałem, że będzie dobrze, ale nie przypuszczałem, że aż tak! Jednym słowem kosmos totalny.

Chłopaki weszli na scenę z lekką obsuwą, ale można im to wybaczyć, szczególnie, że zrehabilitowali się na scenie w pełni. Na wschodzące gwiazdy polskiej muzyki elektronicznej do klubu Pod Minogą przyszła masa ludzi, którzy z zainteresowaniem chłonęli pozytywną energię lecącą wprost ze sceny. Skoro mowa o energii, to głównym jej producentem był wokalista Michał Maślak, który cały czas dbał o odpowiednie show. Z pozoru zwykły chłopak, a okazało się, że drzemiące w nim umiejętności wokalne są przeogromne.

Pochwalić należy też cały zespół, który tworzy świetną muzykę elektroniczną, która w ich wykonaniu nabrała nowego, galaktycznego wymiaru. Zresztą najlepiej jak przekonacie się o tym na żywo, a okazji do tego nie powinno zabraknąć. Wbijajcie na ich koncerty, bo naprawdę warto.

Michał Konwicki