Aktualnościprzemek

GO Rock Festiwal

Aktualnościprzemek

go_rock_logo.jpg GO Rock Festiwal

Już po raz piąty w Stalowej Woli odbędzie się GO Rock Festiwal – wydarzenie, które ma na celu pomóc w starcie młodym zespołom. Wśród kilkudziesięciu kapel, które wzięły już udział w tym wydarzeniu znajdziemy kilka wyjątkowych, znanych szerszej publiczności m.in.: Organizm, Manescape czy Dr. Zoydbergh.

Do 30 września przyjmowane będą zgłoszenia zespołów chętnych do wzięcia udziału w części konkursowej festiwalu.

Organizatorzy mają nadzieję, że festiwal stanie się miejscem spotkań muzyków, dla których rock jest punktem wyjścia do twórczych poszukiwań w muzycznym gąszczu. Soczyste, rześkie kolory logo GO Rocka chętnie zmiksują się z innymi muzycznymi smakami.

Głównym elementem festiwalu jest konkurs. Zespół najlepiej oceniony przez jury otrzyma 3000 zł ufundowane przez Prezydenta Stalowej Woli. Swojego faworyta wybiera także festiwalowa publiczność.

Jury po przesłuchaniu demówek, zaprosi wybrane zespoły do występu na żywo w konkursie. Festiwal odbędzie się w cztery kolejne soboty począwszy od 14 listopada i potrwa do 5 grudnia. Każdy dzień zakończy koncert specjalnie zaproszonych gości.

Aby zagrać w części konkursowej festiwalu, należy do 30 września 2009 wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gorock.pl .

Źródło: materiały organizatora