Konkursyprzemek

GOORAL – wybuchowa mieszanka muzyczna w Starym Klasztorze! // rozwiązany

Konkursyprzemek

GOORAL – wybuchowa mieszanka muzyczna w Starym Klasztorze!

Już w najbliższy piątek.


23 października klub muzyczny Stary Klasztor będzie miejscem szalonej zabawy przy góralskich i nowoczesnych dźwiękach. Wrocławską Salą Gotycką zawładnie GOORAL!

Gooral to producent, generator dźwięków i prekursor łączenia electro, dubstep i dnb z góralszczyzną. Wielkim wpływem na twórczość Goorala było miejsce, z którego pochodzi – Bielsko-Biała. To miasto otoczone górami, dla jednych furtka na góry, dla drugich furtka na zgiełk. Gooral ma bliżej do miasta, ale w górach spędził pół życia, trenując i ucząc ludzi jazdy na nartach.

Popularność zaczął zdobywać po założeniu Psio Crew, za które dostał m.in najlepszy debiut od Piotra Metza i Machiny, grając na największych europejskich festiwalach. Potem zrobił Etno Elektro. Jego muzyką reklamował się Heineken Opener i Coke Festival, na których to festiwalach grał równocześnie z Prince i Keny Westem zapełniając koncerty kilkutysiecznym tłumem.

Ale początki Goorala były zupełnie inne. W 2003 roku wypuścił na listę przebojów remiks piosenki Led Zeppelin. Jakiej? Prawidłową odpowiedź nagradzamy podwójnymi wejściówkami na wrocławski koncert Goorala. Czekamy na odpowiedzi do piątkowego poranka pod adresem konkursy@uwolnijmuzyke.pl.

Czas start!

23.10.15
godz.20.00
Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1, Wrocław