Aktualnościprzemek

Gotye po raz pierwszy na koncercie w Polsce

Aktualnościprzemek

Gotye po raz pierwszy na koncercie w Polsce

5 listopada na warszawskim Torwarze wystąpi Gotye!

Czy jest jeszcze ktoś, kto nie zna piosenki “Somebody That I Used To Know”? Zamieszczony w czerwcu 2011 teledysk w zaledwie trzy tygodnie zanotował aż cztery miliony odsłon. Obecnie to już ponad 230 milionów i z dnia na dzień rośnie! Sam autor nagrania, australijski muzyk belgijskiego pochodzenia, niemal z dnia na dzień stał się światową sensacją, podobnie jak towarzysząca mu w utworze i teledysku Kimbra.

Piosenka cieszyła się ogromną popularnością wśród Polaków. Przez wiele tygodni utwór nie schodził z pierwszych miejsc list przebojów – Trójki, Eski Rock, Radia ZET czy RMF FM!

“Somebody That I Used To Know” stanowiło zapowiedź płyty “Making Mirrors” (recenzja), która ukazała się w Polsce w lutym 2012 roku i już w pierwszym dniu sprzedaży pokryła się platyną! W dniu dzisiejszym płyta ma już status podwójnej platyny i już teraz można powiedzieć, że jest jednym z najlepiej sprzedających się albumów tego roku.

Jesienna trasa, w ramach której Gotye przyjedzie do Polski będzie świetną okazją, by na żywo usłyszeć jeden z największych przebojów ostatniego roku!

Niedawno do stacji radiowych trafił singiel “Eyes Wide Open” pochodzący z albumu “Making MIrrors”.

Informacje na temat sprzedaży biletów pojawią się wkrótce.

źródło: materiały prasowe