Hotrot gra w Mocca Music Club

Hotrot gra w Mocca Music Club

Musisz tam być!

Już w najbliższy wtorek w ramach cyklu Mocca Rock w samym centrum stolicy wystąpi Warszawski zespół Hotrot grający muzykę środka łącząc w sobie m.in. pop, rock i funk. Ich niezwykła charyzma i energia sprawia iż każdy kto pojawi się na koncercie na pewno będzie usatysfakcjonowany i dostanie porządna dawkę dobrej muzyki. Zespół swoją miłością do muzyki dzieli się ze wszystkimi, także z potrzebującymi dziećmi, dlatego też możemy go zobaczyć i usłyszeć m.in. przy okazji rozpoczętej właśnie akcji “Music For Life”.

Czego możemy się spodziewać na najbliższym koncercie? Na pewno dużo dobrej muzyki i wielu zaskakujących sytuacji, a ci co byli na kwietniowym koncercie zespołu w ramach sceny młodych Orange mogą to potwierdzić!

Hotrot powstał z przyjaźni i miłości do muzyki, a w szczególności z zamiłowania do piosenek. W 2006 roku, przy okazji pracy nad koncertem finałowym festiwalu Fama, trójka utalentowanych miała po raz pierwszy okazję zamknąć się w sali prób na dłużej.  Szybko stało się oczywiste, że nadają na tych samych falach i zaczyna rodzić się przyjaźń, a przy okazji – praca wre. Po powrocie z festiwalu zrodziła sie myśl, aby założyć zespół. Od kiedy Kris trafił do zespołu, sprawy potoczyły się bardzo szybko. Latem 2009 roku panowie weszli do sali prób. Praca nad płytą trwała ponad rok i zakończyła się jesienią 2011 roku.

Koncert zespołu HOTROT
Mocca Music Club, Warszawa
08.05.2012r.
Godz: 21:00 wstęp: 5zł

info: materiały prasowe

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym koncertu.