Aktualnościprzemek

Innovation in the Łódź

Aktualnościprzemek

innowationinthelodz.jpg Innovation in the Łódź

Już 30 października zapraszamy do Atlas Areny w Łodzi, gdzie przybędą INNOVACYJNI najeźdźcy. Naprzeciw nim stanie polska elita dowodząca rzeszą wojowników, w skład których możesz wejść i Ty.

HISTORIA INNOVATION
Seria imprez “Innovation” jest uważana za jedną z najlepszych wydarzeń muzycznych w  Europie. Do tej pory imprezy z  tej serii odbyły się m.in. w Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii , Francji co więcej każda z nich  ma zupełnie inną, interesującą formę. Impreza w Hiszpanii trwa cały tydzień podczas którego na uczestników czeka wiele atrakcji m.in. konkurs piłki plażowej czy też specjalnie przygotowany Beach Bar w którym każdego dnia od godziny 12 do godz. 18 w południe poznać można wszystkich artystów występujących podczas imprezy “Innovation”  oraz zapoznać się bliżej z tajnikami mixingu (sztuką mixowania).
Co roku imprezy w Hiszpanii odbywają się w różnorodnych lokacjach m.in. na specjalnie wynajętym jachcie, na otwartej plaży, w ekskluzywnej willi czy też urządzonej w staromodnym stylu hasjendzie z dwoma olbrzymimi basenami. “Innovation” w Holandii jest imprezą, która odbyła się już kilkukrotnie. Podczas dwóch dni całonocnych szaleństw na imprezie uczestniczy około 10 tysięcy osób. Są to m.in. osoby spoza Holandii, które wiedząc że będą mogły uczestniczyć w imprezie ukierunkowanej muzycznie dokładnie w ich gusta decydują się na podróż do innego kraju w celu poznania lepiej kultury i obyczajów  miasta w którym odbywa się ta impreza. Różnorodność oraz specyfika muzyczna tych imprez sprawiła, że podążają za nimi wielbiciele muzyki drum’n'bass z całej Europy. Mogą oni dzięki nim poznać kulturę  oraz obyczaje miejsca w którym się znajdują .

INNOVATION W POLSCE
Impreza “INNOVATION IN THE LODZ”  w Polsce ma odbyć się w dwóch częściach tj. otwartej oraz zamkniętej.
Część otwarta odbywać ma się na terenie parkingu przed halą gdzie od godziny 16:00 do 22:00, na kilku platformach podobnych do tych, które prowadziły pochód na Paradzie Wolności w latach ubiegłych. Usłyszeć na nich będzie można wszelkie odmiany muzyki elektronicznej od House po mocniejsze odmiany Techno.  Na w/w scenach prezentować się będą m.in. przedstawiciele klubów muzycznych z naszego miasta. Dodatkowo każdy łodzianin będzie mógł wziąć czynny udział w organizacji festiwalu Innovation i po ustaleniach z organizatorem przygotować własną platformę muzyczną. Zapisy chętnych rozpoczną się w pierwszej połowie września.

Część zamknięta odbywać się będzie już wewnątrz ATLAS Areny na 3 specjalnie postawionych w tym celu scenach bogatych w doskonałe nagłośnienie oraz zasilanych specjalnie sprowadzanymi z Niemiec światłami i laserami (dwie dodatkowe sceny znajdować się będą na parkingu od strony parku Na Zrowiu w postaci dwóch namiotów sferycznych). Na każdej z aren prezentowany będzie inny rodzaj muzyki klubowej, a  zaproszeni artyści to sławy wysokiego kalibru reprezentujący kulturę drum’n'bass, old school, uk hardcore, break beat, jakiego w takim zestawieniu w naszym kraju na żadnej imprezie czy też festiwalu muzycznym dotąd nie było.

MAIN STAGE
Najeźdźcy: DIRTYPHONICS ( LIVE ACT ), APHRODITE, GROOVERIDER, J MAJIK
Obrońcy: DRUM TEAM, KRIBA, MANIAC, FATMAN D, SHORTSTON, HERBZIE, FUNSTA, DET, NAVIGATOR

DNB.PL STAGE
Najeźdźcy: PANACEA, BLACK SUN EMPIRE, AUDIO, CAUSE 4 CONCERN
Obrońcy: ATMOSPHERE, SEBASS, BADA, ACID

ONORATA SOCIETA STAGE
Najeźdźcy: RAT PACK, BABY D, HARDY HARD, AQUASKY
Obrońcy: HOT TASTY BREAKZ, NEFTI, JABBA D

źródło: www.innovationinthelodz.pl