Aktualnościprzemek

Jack White zagra w Krakowie!

Aktualnościprzemek

Jack White zagra w Krakowie!

Artysta wystąpi 12 listopada w Starej Zajezdni na Kazimierzu.

Zgodnie z obietnicą złożoną na Open’erze, Jack White wraca do Polski i 12 listopada zagra specjalny, kameralny koncert w Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu.

Artysta to prawdziwa instytucja na światowej scenie muzycznej. Był liderem jednego z najważniejszych rockowych zespołów ostatnich dwóch dekad. Nigdy nie podpisał się pod złą płytą – ani jako autor, ani jako producent. Nagrał utwór do “Bonda”. Przyjaźni się z The Rolling Stones i Neilem Youngiem. Szefuje wytwórni, dla której nagrywają tak różni artyści jak Beck, Tom Jones, a nawet popularny komik Conan O’Brien. Zakochany w płytach winylowych. Jest geniuszem rocka. Ale przede wszystkim – o czym mieliśmy okazję się kilka razy przekonać osobiście – to absolutnie czarujący człowiek. Na jego koncertach wszystko jest niezwykłe: od muzyki, atmosfery i energii, przez scenografię, po stroje obsługi technicznej!

Bilety w sprzedaży od piątku 19 września od godziny 10.00, cena 188 PLN, tylko na www.altersklep.pl! Więcej informacji: www.alterart.pl

źródło: materiały prasowe