Aktualnościprzemek

Jamal gościnnie u OCN

Aktualnościprzemek

Jamal gościnnie u OCN

Reedycję “Waterfall” zapowiada “Definicja”.

Nagrany w całości po angielsku szósty album grupy OCN, “Waterfall”, ukazał się w 2012 roku dzięki międzynarodowemu kontraktowi z wytwórnią Warner. Za dźwięk krążka odpowiadał Vance Powell – laureat Grammy i ulubiony producent Jacka White’a. Krążek promował utwór o tym samym tytule – “Waterfall”.

Po dwóch latach muzycy OCN postanowili sprawdzić, jak będą brzmiały piosenki z “Waterfall” w języku ojczystym. W czerwcu ukaże się reedycja albumu, który promuje singiel “Definicja”, nagrany wspólnie z Jamalem. Klip do utworu powstał na wyspie na Oceanie Atlantyckim.

Lider OCN, Maciek Wasio o teledysku: “Od kilku lat Boa Vista jest moim drugim domem. To miejsce, które całkowicie odmieniło moje życie! To tam pokochałem naturę i falę, to tam poznałem przyjaciół, dzięki którym zrozumiałem, jak niewiele nam potrzeba do prawdziwego szczęścia. Podczas mojej ostatniej wizyty na wyspie towarzyszył mi Alek Wilk z grupy produkcyjnej Wolfmotion i to on, już po wylądowaniu na miejscu, wpadł na pomysł, aby zrealizować tam klip. To te miejsca i ci ludzie byli bezpośrednią inspiracją do “Waterfall” i to właśnie o nich jest “Definicja”.”

Joanna Kotala