Aktualnościprzemek

Kamp! wraca do korzeni

Aktualnościprzemek

Kamp! wraca do korzeni

Thales One on tour.

Thales One Tour to seria wyjątkowych koncertów, podczas których Kamp! powrócą do swojego debiutanckiego materiału. Panowie pojawią się z materiałem w czterech miastach.

BRN001 – taki numer katalogowy pojawił się na okładce “Thales One”. “Był rok 2009 i właśnie debiutowaliśmy materiałem udostępnionym w sieci pod szyldem naszej spontanicznie założonej wytwórni – Brennnessel. Kilka tygodni później cały ten materiał zagraliśmy na Open’erze i na dobre związaliśmy się z muzyką zostawiając nasze dotychczasowe zajęcia”.

Przez lata materiał koncertowy ewoluował, aż ostatecznie zespół zrezygnował z grania na żywo “Zen Garden”, “Cosmological” czy “Tristesse Royale” skupiając się na debiucie, “Baltimore” i wreszcie ostatnim wydawnictwie – “Orneta”. “Dziś jesteśmy w okresie przejściowym, między świetną przeszłością a ekscytującą przyszłością”.

“Praca and nowym albumem uświadamia nam na każdym kroku jak formowało się nasze brzmienie i jak bardzo się przez te lata zmieniliśmy. Dlatego zdecydowaliśmy, że zanim poznacie zupełnie nowy KAMP!, wrócimy na moment do naszych korzeni. Do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło. Zapraszamy Was na kilka niepowtarzalnych koncertów w czasie których pierwszy raz od lat usłyszycie materiał z “Thales One”.

Kamp! – Thales One on tour:

Sopot, 8 marca 2017, Sfinks700, Facebook
Poznań, 10 marca 2017, Projekt LAB, Facebook
Wrocław, 24 marca 2017, Stary Klasztor, Facebook
Warszawa, 7 kwietnia 2017, Palladium, Facebook

źródło: materiały prasowe