Aktualnościprzemek

Karate Free Stylers

Aktualnościprzemek

Karate Free Stylers

Jeżeli świat znowu nas nie oszuka, już w piątek 6 stycznia czekać nas będzie premiera najnowszego materiału od Karate Free Stylers. I tak jak w przypadku The Spouds, będzie to znowu singiel.

Na marzec (no, może trochę wcześniej) olsztyńskie trio zapowiada swoją kolejną, drugą już EP-kę. Pierwsza, “At Least We Are Able to Breathe” (recenzja), ukazała się nakładem amerykańskiej wytwórni Patetico Recordings, w Polsce album nadal jest dostępny za darmo w wersji digital. A nadchodzące wydawnictwo promować będzie singiel “Weird Nightmares”.

Przyzwyczajeni do surowego brzmienia KFS fani zespołu spotkają się ze sporą niespodzianką. Trio odeszło od niektórych, znanych wcześniej, schematów. “Weird Nightmares” to zupełnie nowy rozdział w życiu Karateków.  Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy do premierowego utworu nie dodali kilku “upiększaczy”. Oprócz standardowego b-side’a na “Weird Nightmares” znaleźć można będzie dwa utwory, które pochodzą z pierwszego dema “It’s KFS Demo” oraz trzy nagrania live z koncertu w warszawskim Śnie Pszczoły. Za całą oprawę graficzną odpowiada Tomasz Szwąder.

Fyh!records stara się wzbudzić u polskich słuchaczy miłość nie tylko do EP-ek i LP, ale również do tych zapomnianych na naszym rodzimym rynku singli. Wiedzą, że jeden utwór to mało, dlatego starają się zachęcać odbiorców wcześniej niepublikowanymi nagraniami, utworami live lub, jak ma to miejsce z demówkami KFS, “oldskulami”. “Weird Nightmares” dostępne będzie w cenie 15 złotych (na koncertach) i 20.50zł (listem poleconym)

Tracklista

1. Weird Nightmares
2. Another Dawn Fades
3. Irresistible (demo)
4. Gogh (demo)
5. Beyond Railways (live)
6. Infect-Defect (live)
7. Glasgow (live)

Info: materiały prasowe

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym singla.