Aktualnościprzemek

Kasabian headlinerem Open’era 2015

Aktualnościprzemek

Kasabian headlinerem Open’era 2015

Zespół powraca na festiwal po 5 latach…


…ale do Polski zaledwie po roku. Przypominamy, że latem tego roku zespól wystąpił na Orange Warsaw Festiwal

Panowie z Kasabian łączą własne podejście do brytyjskiego dziedzictwa rocka z niezwykłym sukcesem komercyjnym. Ich albumy lądują na pierwszych miejscach list przebojów i zdobywają nagrody, od Brit Awards po statuetki NME. Słyną z występów na żywo, nie dziwi więc, że grają na najważniejszych festiwalowych scenach, jak Glastonbury, i wyprzedają ogromne hale, jak londyńskie O2.

W 2014 roku Kasabian pozwolili sobie na ekscentryczne wydawnictwo, na którego różowej okładce widać było jedynie czasy trwania piosenek. Zespół sam malował je na ścianie swojego studia projektowego w Londynie. Mimo niecodziennej oprawy, “48:13″ jest kolejnym trzymającym poziom wydawnictwem, na którym Kasabian spoglądają w nowych, różnorodnych kierunkach. Album (czwarty z rzędu!) znalazł się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów, a magazyn NME obwołał niedawno Kasabian grupą roku.

Bilety Open’er Festiwal Early Bird w specjalnej cenie w sprzedaży już tylko do 15 stycznia (lub do wyczerpania puli). Dostępne na www.altersklep.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro i eBilet.

Dotychczas ogłoszeni artyści przyszłorocznej edycji festiwalu to też St. Vincent, Alt-J i Jonny Greenwood & London Contemporary Orchestra.

Źródło: materiały prasowe.