Aktualnościprzemek

Kaseciarz i Marylin Nomore we Wrocławiu

Aktualnościprzemek

Kaseciarz i Marylin Nomore we Wrocławiu

Wyjątkowy koncert w ramach trasy.

Choć Kaseciarz jest już w trasie od jakiegoś czasu i nie jeden dobry koncert za nami, występ we wrocławskich Puzzlach jest wyjątkowy ze względu na gościa.

Kaseciarz to projekt powstały w głowie Macieja Nowackiego, który nie jest muzykiem, bo nie ma wymaganego wykształcenia. Projekt ten miał pokazać, że bycie bezrobotnym może być aktywne i twórcze, a nawet wesołe. Efektem tego była debiutancka płyta “Surfin’ Małopolska”, która z pomocą Michała Naroga na bębnach została zrealizowana za darmo w krakowskim Saltromie i miała swoja premierę w listopadzie 2011 roku. Wraz z biegiem czasu Kaseciarz rozrósł się z jednoosobowego projektu do pełnoprawnego zespołu, gdy jego szeregi zasilili Piotr Lewicki na perkusji oraz Łukasz Cegiełka na basie. W takim też składzie grupa grała koncerty, przygotowała muzykę do filmu “Haxan” i nagrała najnowszy album “Motörcycle Rock And Roll”, która jest wynikiem fascynacji serialem “Renegat” i postacią graną przez Lorenzo Lamasa. Muzyka, którą gra Kaseciarz może być określana jako Surf, Garage, lub po prostu Dziadostwo Rock.

Gościem specjalnym na koncercie we Wrocławiu będzie Marylin Nomore – duet grający zaginione i niepowstałe nigdy piosenki Nirvany, choć tak naprawdę i Sama Nirvana o tych piosenkach nie ma pojęcia.

Lärm und Stille vol.10:
Kaseciarz + Marylin Nomore

Data: 4 grudnia

Klub: Puzzle

Godzina: 20:00
Cena biletów: 10 zł (przedsprzedaż) 15 zł (w dniu koncertu)
Rezerwacji biletów w przedsprzedaży można dokonać pisząc na maila: rezerwacje.larmundstille@gmail.com" target="_blank

Wydarzenie na Facebooku