Aktualnościprzemek

Kev Fox i Andrzej Smolik

Aktualnościprzemek

Kev Fox i Andrzej Smolik

Jeden jedyny koncert. W poznańskiej Meskalinie.

Andrzej Smolik został zaproszony do udziału w koncercie Keva Foxa, który odbędzie się 6-go grudnia w poznańskim klubie Meskalina.  Artyści zapowiadają, że ten przedświąteczny koncert będzie niezwykły i pracują już nad niespodziankami dla słuchaczy.

Kev Fox oraz Andrzej Smolik spotkali się na jednym z koncertów tego pierwszego. Uznanie dla talentu, zaowocowało nagraniem wspólnego utworu “L.O.O.T.T.”, który znalazł się na singlu promującym album Smolika “4″.

Kev Fox natomiast, jest doskonale znany poznańskiej publiczności, na każdym koncercie kameralna sala Meskaliny jest wypełniona publicznością. Póki nie przeniósł się do Polski, związany był ze sceną Manchesteru. Od kilku lat intensywnie koncertuje, bez większego trudu zdobywając serca słuchaczy w całej Europie. Obecnie intensywnie pracuje nad nagraniami do swojego drugiego albumu.

Andrzej Smolik – najbardziej uznany producent muzyczny w Polsce, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów (Katarzyna Nosowska, Maria Peszek), wydaje swoje własne autorskie / producenckie płyty. Albumy sygnowane nazwiskiem Smolik cieszą się wyjątkowo przychylnym odbiorem zarówno wśród publiczności, fanów, jak i wśród recenzentów i całej branży muzycznej.

Kev Fox (UK) + Andrzej Smolik

06.12.2012, czwartek 20:00

Meskalina/Poznań, Stary Rynek 6
bilety: 15 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu (Meskalina, CIM, bilety24.pl)

info: materiały prasowe