Aktualnościprzemek

Kolejne ogłoszenia World Wide Warsaw

Aktualnościprzemek

Kolejne ogłoszenia World Wide Warsaw

W Warszawie wystąpią Omar S i Mall Grab.

Po ogłoszeniu większości line-upu koncertowego, w którym znaleźli się Tycho, Post Malone, ThundercatSampha pora na odsłonięcie pierwszych kart składu didżejskiego na tegoroczną odsłonę festiwalu World Wide Warsaw. Grono DJ-ów otwierają dwie postaci muzyki house, które pokażą, jak bardzo ten gatunek jest zróżnicowany. W nowej przestrzeni eventowej w samym centrum Warszawy zagrają Omar-S oraz Mall Grab.

Omar S to stary wyjadacz z elektronicznej mekki Detroit, który przez lata tworzenia muzyki nigdy nie nagiął swojej wiary w indywidualną muzyczną wizję. Jego produkcje wychodziły tylko w jednym labelu – jego własnym. Nie posiada konta na żadnym portalu społecznościowym, nie stara się być widoczny w mediach, nie interesuje go ogólnoświatowy poklask, który i tak zdobywa będąc jednym z najciekawszych twórców ostatniej dekady. Zeszłoroczny album “The Best” według wielu mediówi był jednym z najjaśniej świecących wydawnictw ostatnich 12 miesięcy. Omar S to nie tylko wspaniały producent, to również djski mistrz, którego sety oczarowują i przenoszą słuchaczy do innego wymiaru swoim tanecznym ale często również nostalgicznym brzmieniem.

Obok niego zagra Mall Grab, czyli 22-latek z Australii. Nie potrzebował on wiele czasu, aby trafić po raz pierwszy w karierze do top 100 najlepszych djów według czytelników Resident Advisor. Jego housowe melodyjne utwory zdobywają parkiety na całym świecie, a sam Mall Grab gra na wielu istotnych festiwalach. Występ w Warszawie to jego polski debiut, warto sprawdzić jak te dwa bieguny house’u zderzają się na jednej imprezie.

Koncerty WWW 2017

Tycho
16.02.2017/Niebo
wydarzenie FB

Post Malone
18.02.2017/Proxima
wydarzenie FB

Bitamina
04.03.2017/Cafe Kulturalna
wydarzenie FB

Omar-S, Mall Grab
17.03.2017/Jasna 1
wydarzenie FB

Thundercat
18.03.2017/Niebo
wydarzenie FB

Sampha
19.03.2017/Proxima
wydarzenie FB

źródło: informacje organizatora