Aktualnościprzemek

Kolejny singiel od Vena Valley

Aktualnościprzemek

Kolejny singiel od Vena Valley

Wraz z zbliżającym się końcem trasy zimowo-klubowej częstochowskiego zespołu Vena Valley, zespół ma dla wszystkich niespodziankę, której premiera  przypada na 14 lutego.

Otóż po kilku miesiącach światło dzienne ujrzy kolejny singiel zespołu pt. “Koniec mój”.  Tytuł singla przewrotny co do daty premiery, ale właśnie on jest zapowiedzią nowej płyty zespołu, która już niebawem.  “Koniec mój”, to  tylko mały zalążek drugiej płyty zespołu, która będzie zupełnie inna od płyty “Playground” i  będzie z pewnością nie ladą atrakcją dla “starych” jak i nowych fanów zespołu.

Premiera singla będzie miała miejsce przede wszystkim na stronie zespołu,  gdzie 14 lutego każdy spokojnie będzie mógł odsłuchać nowego utworu zespołu. Oczywiście to nie koniec, singiel będzie można usłyszeć też w  wielu rozgłośniach radiowych w Polsce, a także w wielu  rozgłośniach internetowych. Szczegółową listę zespół poda niebawem.  Jak dodaje managerka zespołu – Sabina Drozd “Nowy singiel, to tylko malutka cząstka, tego, co zespół Vena Valley pokaże na swojej drugiej płycie, która będzie szczegółowo dopracowana przez zespół. Każdy dźwięk  wydobywający się z pod rąk męskiej części zespołu połączony z  nieziemskim wokalem Justyny, będzie perfekcyjnie połączony, co da zarówno zespołowi jak i każdemu słuchaczowi pełną satysfakcję z tego, co wydobywa się z serc Vena Valley. Zespół poprowadzi każdego słuchacza w  podroż do świata w którym każdy chciałby się znaleźć…”

źródło: materiały prasowe