Aktualnościprzemek

Koncert Contra Contra

Aktualnościprzemek

Koncert Contra Contra

Zespół zagra 1 grudnia w Czystejojczystej.

Jedna pani i trzech panów, to od dziś Contra Contra. Młody warszawski kwartet, uformowany w 2010 roku to coś nowego na stołecznej scenie alternatywnej. Bez patosu tworzą muzykę zróżnicowaną, a jednocześnie spójną, mieszając gatunki, a zarazem idąc własną ścieżką. Duży ładunek energetyczny, mocna sekcja rytmiczna, tnące gitary i melodie krzyżujących się damsko-męskich wokali to właśnie to co będziecie mogli usłyszeć na ich debiutanckiej EP “I’m Not the Man You Think I Am”, którą właśnie skończyli nagrywać.

1 grudnia będziecie mieli okazję posłuchać na żywo premierowego materiału warszawskiego kwartetu. CC to świeża krew na stołecznej scenie gitarowej – coś, czego na rodzimym podwórku jeszcze nie było. Banger na bangerze, trzy wokale, mięsiste gitary, ładunek intensywnie emocjonalnej energii. Ich debiutancka EP to mocna rzecz. W końcu jakiś ruch w tym smutnym jak p mieście.

Płytkę Contra Contra będzie można nabyć w wersji fizycznej w kuszącej cenie 10PLN!

Shaved to dość raczkujący projekt na warszawskiej scenie muzycznej, projekt kumpli z ogólniaka z sercem w zielonym Izabelinie. Pozornie klasyczne zestawienie dwóch gitar i sekcji rytmicznej uzupełniane wokalem, który można kochać albo nienawidzić. Muzycznych inspiracji jest tak dużo, że nie warto sobie zawracać głowy ich wymienianiem. Bardziej niż młodzieżowym robieniem hałasu szczycą się basem, który niczym w Joy Division zawsze prowadzi. Nazwa to nic innego, jak sformalizowanie ich kompleksu dotyczącego zarostu.

1.12.2011
Contra Contra, support: Shaved

godz. 20:00
Czystaojczysta, ul. Ząbkowska 27/31
bilet: 10 zł
wydarzenie

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym wydarzenia.

źródło: materiały prasowe