Aktualnościprzemek

Koncertowa Jesień w Poznaniu

Aktualnościprzemek

Koncertowa Jesień w Poznaniu

To organizowany od kilku lat przegląd najważniejszych wydarzeń na muzycznej scenie. Zaprasza Go Ahead!

W tym roku po raz pierwszy występy w ramach cyklu odbywać się będą w nowym miejscu, w hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich, wejście od ulicy Głogowskiej, naprzeciwko Dworca Zachodniego.

W ramach Koncertowej Jesieni odbędzie się kilkanaście koncertów zespołów z czołówki polskiej rockowej sceny takich jak Kult, Happysad, Myslovitz czy Strachy Na Lachy. Do najjaśniejszych punktów cyklu możemy z pewnością zaliczyć listopadowy koncert Katarzyny Nosowskiej. Artystka przyjedzie do Poznania z materiałem z najnowszej płyty “8″, która pojawi się w sprzedaży już za parę dni.

Łódzki zespół Coma zapowiedział premierę swojego czwartego studyjnego krążka na 17 października, a utwory z nowej płyty na pewno uświetnią ich poznański koncert.

Natomiast w grudniu długo wyczekiwany koncert formacji Lenny Valentino, która w dziesiątą rocznicę wydania jedynej, legendarnej płyty powraca na scenę na jedynie kilka koncertów. Skład zespołu współtworzyli Artur Rojek z Myslovitz, Mietall Waluś z Negatywu oraz trzej członkowie zespołu Ścianka.

Niezwykle ciekawie zapowiada się występ Slums Attack, na scenie z Peją i Decksem zobaczymy licznych zagranicznych i polskich gości zaproszonych przez zespół. Scenę hip hopową będzie także w tym roku reprezentował O.S.T.R.

Formacja The Blackout okrzyknięta przez magazyn “Kerrang!” jednym z “Najgorętszych Zespołów Na Ziemi”, wraca do Wielkopolski po znakomitym występie na tegorocznym Festiwalu w Jarocinie. Zespół supportować będą Heroes Get Remembered oraz We Are The Ocean.

W ramach Koncertowej Jesieni wystąpi także Young Guns – młody, obiecujący zespół rockowy z Wysp Brytyjskich, supportowany przez formacje Vera Cruz oraz What Now.

Skindred, zespół znany uczestnikom Przystanku Woodstock, po niezwykle gorącym przyjęciu przez polską publiczność wraca do Polski w ramach trasy “Union Black”.

Pełna lista koncertów przedstawia się następująco:

28.10 Young Guns / Pod Minogą
04.11 Kult / MTP
05.11 Slums Attack / MTP
06.11 Nosowska / Eskulap
10.11 Acid Drinkers / MTP
11.11 Happysad / MTP
12.11 The Blackout / Pod Minogą
18.11 Myslovitz / MTP
19.11 Coma / MTP
28.11 Skindred / Blue Note
02.12 O.S.T.R./ MTP
03.12 Dżem / MTP
04.12 Strachy na Lachy / MTP
15.12 Lenny Valentino / Eskulap
08.12 Buldog / Pod Minogą

Bilety na koncerty już do nabycia na stronach www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz niebawem w poznańskich punktach: CIM, Rock Long Luck, Carton Shop.

Go Ahead zaprasza na koncerty oraz na stronę oraz profil na facebooku, gdzie znajdziecie najnowsze informacje o koncertach oraz liczne konkursy.

źródło: materiały prasowe agencji