Aktualnościprzemek

Konferencja “Show biznes- skandal, komercja czy sztuka?” z udziałem gwiazd

Aktualnościprzemek

konferencja-myband.jpg Konferencja “Show biznes- skandal, komercja czy sztuka?” z udziałem gwiazd

Przed nami największe wydarzenie tegorocznej edycji projektu My Enterprise The Band, podsumowanie części warsztatowej i przedsmak zabawy na koncercie PabloPavo w Proximie, a mianowicie – Konferencja!

24.03.2011 o godzinie 18:00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się konferencja “Show biznes- skandal, komercja czy sztuka?” z udziałem osobistości ze świata ShowBizu!

Chcecie posłuchać co myślą na ten temat Robert Leszczyński, Stanisław Trzciński i Adam Sztaba?

Zapisz się już teraz!

Będziecie mieli okazję dowiedzieć się jak zaistnieć na polskiej scenie muzycznej i czy wpływa to na tworzenie dobrej muzyki. Poznacie jak to wygląda z drugiej strony, czyli jak środowisko muzyczne odnosi się do zespołów, które zrobiły “karierę” w polskim ShowBizie. Głównym punktem programu będzie próba odpowiedzi na pytanie, czy tego rodzaju promocja może pomóc czy przeszkodzić w dalszej karierze muzycznej. Spróbujemy też wyznaczyć granicę prywatności, czyli co można robić a czego nie, aby zaistnieć. Wspomnimy też o tym, jak należy komunikować się z mediami.

Gwoździem programu będzie ogłoszenie finalistów konkursu My Enterprise The Band. Poznamy 4 zespoły, które zagrają 31.03 na koncercie razem z Pablopavo.

Nie czekaj, miejsc ubywa z każdą minutą!

Na uczestników czekają miłe niespodzianki :)

Serdecznie zapraszamy !