Aktualnościprzemek

Let It Roll to nie tylko muzyka!

Aktualnościprzemek

Let It Roll to nie tylko muzyka!

Już w ten weekend – istne szaleństwo!

W najbliższy piątek, w Tarnowskich Górach, szykuje się dwudniowe szleństwo w rytnie electro, drum’n'bass oraz dubstep! Czekają na was dwie sceny obstawione światowymi headlinerami. Prawdziwy drum and bass’owy armageddon. Dwa dni inne niż wszystkie. Bo to festiwal inny niż wszystkie! A że nie samą muzyką żyje człowiek, organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników, dodatkowe atrakcje:

Mini Rampa TECHRAMPS
Minirampa różni się tym od dużej rampy, że jej promień nigdy nie dochodzi do pionu, przez co będą mogli na niej jeździć zarówno początkujący jak i zaawansowani zawodnicy.  Jest elementem, na którym mogą śmigać i deskorolkarze i rolkarze i BMX-owcy. Nie zapomnijcie zatem zabrać ze sobą swojego sprzętu, bo na pewno nie będziecie się nudzić! Minirampa będzie do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania festiwalu, od piątku do niedzieli! Dodatkową atrakcją będą sobotnie, bezpłatne zawody deskorolkowe Let it Skate dla wszystkich uczestników imprezy, na których będzie można zgarnąć pulę gadżetów. A wszystko to przy niekończącym się akompaniamencie muzycznym festiwalu.

Graffiti Jam
W sobotnie popołudnie będziemy mieli okazję na żywo zobaczyć Graffiti Jam, widowisko polegające na tym, że dwie drużyny grafficiarzy jednocześnie malują dwa niezależne wrzuty. Pomysł i wykonanie od początku do końca zależy do nich, za to my mamy niepowtarzalną okazję być świadkami powstawania tej urbanistycznej sztuki.

Co namalują? Który wrzut bardziej Wam się spodoba? Przekonamy się już w sobotę na Let It Roll Open Air Festival. Nie przepuśćcie tego show, bo będzie na co popatrzeć!

Kule wodne
poczuj się jak dziecko! Jeszcze nigdy nie próbowałeś zorbingu? Najwyższa pora!Stań na wodzie jak na lodzie!

Skimboarding
Czyli sport wodny polegający na jeździe (ślizgu) na desce po fali lub płytkiej warstwie wody. Tu organizatorzy przygotowali tor wodny o wymiarach 22m/4m do dyspozycji przez dwa dni. Jest także szansa, że  zobaczysz pokaz tricków! To wszystko w sobotę.

Make up
Chcesz się wyróżnić z tłumu, być oryginalny i niepowtarzalny? Wymyśl sobie maskę, która zostanie przeniesiona na Twoją twarz: uśmiech Jokera, klaun, a może “Scream” lub Vandetta? No chyba, że masz swój pomysł. Czekamy na Ciebie!

X-Box Party
Przez cały czas trwania festiwalu, będą dostępne 4 duże monitory z konsolą X-Box. Całość będzie osadzona w namiocie na ogrodzonym terenie, a dla zapalonych graczy przewidziany jest konkurs i nagrody! Sami zadecydujecie i wybierzecie grę w której będziecie rywalizować.  Gwarantujemy wrażenia!

Nie masz jeszcze karnetu na festiwal? Zapoznaj się z tym linkiem, on wskaże Ci drogę!

info: materiały prasowe.

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym wydarzenia.