▶ Lilly Hates Roses – “Mokotów”

Lilly Hates Roses – “Mokotów”

Nietypowy obrazek do warszawskiego singla.

W sieci ukazał się teledysk do utworu “Mokotów” grupy Lilly Hates Roses. Piosenka pochodzi z albumu o tym samym tytule (recenzja), którego premiera miała miejsce 30 czerwca.

Teledysk przedstawia grupkę biegnących osób, które udają się w pogoń za… pizzą. Wyścig, w którym stawką jest symbol dóbr konsumpcyjnych może skłaniać do wielu refleksji. Klip został nakręcony w technice slow motion, co mocno podkreśliło klimat rywalizacji i emocje na twarzach występujących.

Do udziału w klipie Lilly Hates Roses zaprosili swoich fanów, co przyczyniło się do wyjątkowej atmosfery na planie. Sam zespół tak opowiada o pracy nad zobrazowaniem swojego singla:

Kamil: Na planie było niesamowicie. Nasi fani byli naprawdę dzielni i oddani sprawie. Atmosfera była inspirująca i nakręcała nas do działania, napełniając nas chęcią tworzenia. To był naprawdę wzruszający moment w historii zespołu, który dał nam energię i pewność, że warto działać pod szyldem Lilly Hates Roses.

Kasia: Na planie podziwialiśmy przede wszystkim ogromny profesjonalizm wszystkich biorących udział. Absolutnie każdy od ekipy produkcyjnej, reżysera po statystów angażował się w swoje zadania i dawał z siebie wszystko. Dzięki temu stworzyliśmy zgrany team, a praca była niesamowicie przyjemna. To musiało się udać!

Angelika Plich