Aktualnościprzemek

Lord & The Liar w trasie

Aktualnościprzemek

Lord & The Liar w trasie

Sprawdź gdzie i kiedy zagra w twoim mieście.

Lord & the Liar to grupa, która skupia trzy nieprzeciętne osobowości – twórcę tekstów, kompozytora i wokalistę Pawła Swiernalisa, sekcję rytmiczną i przyprawiające o gęsią skórkę wysokie chórki reprezentowane przez Szymona Żurawskiego oraz geniusza gitary – Tadeusza Wnuka.

Panowie ruszają właśnie w swoją pierwszą polską trasę, która obejmie Poznań, Warszawę i Kraków, a także pięć dni w klimatycznych Bieszczadach.

Główny człon zespołu – Paweł Swiernalis – mieszkaniec Poznania, pochodzący z mroźnych Suwałk, podjął się zadania stworzenia samemu, od początku do końca, poczynając od wykreowania wizerunku, a skończywszy na dogrywaniu partii akordeonowych, zespołu swoich marzeń. Teraz projekt Lord & the Liar to w założeniu  jednoosobowy zespół wzbogacany na czas koncertów o trzech doświadczonych na scenie muzyków. Ów projekt – łączący w sobie blues, chwytliwe melodie, poetyckie teksty, jazzowy smaczek i nierzadko – balladową nostalgię, to nie tylko muzyka, lecz cały styl życia – powolnego, bez pośpiechu i gonitwy, za czymś, czego się nawet nie jest pewnym, to życie nocą, nie myślenie o jutrze, nie przejmowanie się zdrowiem i nie stawianie sobie zbyt wysokich wymagań.

Dokładnych informacji o datach koncertów szukajcie na plakacie lub tutaj.

Źródło: materiały prasowe