Aktualnościprzemek

Lord & the Liar zbiera na płytę

Aktualnościprzemek

Lord  & the Liar zbiera na płytę

Pomożecie?

Paweł Swiernalis – mieszkaniec Poznania, pochodzący z mroźnych Suwałk, który podjął się zadania stworzenia samemu – od początku do końca, poczynając od wykreowania wizerunku, a skończywszy na dogrywaniu partii akordeonowych, zespołu swoich marzeń.

Projekt Lord & the Liar to w założeniu  jednoosobowy zespół wzbogacany na czas koncertów o trzech doświadczonych na scenie muzyków. Ów projekt – łączący w sobie blues, chwytliwe melodie, poetyckie teksty, jazzowy smaczek i nierzadko – balladową nostalgię, to nie tylko muzyka, lecz cały styl życia – powolnego, bez pośpiechu i gonitwy, za czymś, czego się nawet nie jest pewnym, to życie nocą, nie myślenie o jutrze, nie przejmowanie się zdrowiem i nie stawianie sobie zbyt wysokich wymagań.

Zawsze najpierw jest pomysł. Ten następnie przekształca się w teksty, melodie, partie na gitarę, klawisze, bass czy perkusję. Potem pojawił się projekt “Kręcimy teledysk”, który powstał za przysłowiową paczkę Cameli jako dzieło Grzegorza Sadowskiego, absolwenta “łódzkiej filmówki”. Ostatnio został zgłoszony do konkursu YachFilm i startuje w konkursie na najlepsze teledyski!

Kolejnym krokiem jest nagranie własnej płyty – ponieważ wynajęcie studia, wypożyczenie sprzętu i wypalenie krążków z nadrukowaniem kosztuje majątek, Paweł postanowił wydać album własnym sumptem, w domowym studiu, gdzie zostały nagrane wszystkie opublikowane jak dotąd utwory. Ostatnim etapem jesteście Wy – ludzie słuchający muzyki i gotowi rozpocząć z nami przygodę samodzielnej produkcji 200 pełnych albumów CD. Pamiętajcie – liczy się każda złotówka, gdyż nawet miliard zbudowany jest właśnie z nich.

Dla wspierających wyznaczonych jest parę progów nagradzania:

- płyta w wersji wirtualnej,
- płyta w wersji fizycznej,
- logo na pudełku płyty,
- koncert na życzenie.

To tak? Pomożecie?

Link do strony Lord  & the Liar na wspieram.to

źródło: materiały prasowe artysty