Konkursyprzemek

Misia Ff w Hydrozagadce // rozwiązany

Konkursyprzemek

Misia Ff w Hydrozagadce

Rozdajemy wejściówki.


21 października 2013r. premierę miała pierwsza solowa płyta Misi Ff, znanej do tej pory z działalności w grupie Tres.b. Misia Furtak po raz pierwszy zaprezentowała się w innej odsłonie. Za całokształt nagrania muzycznego odpowiedzialny był Leszek Biolik, który – jako basista – znalazł się także w składzie, jaki towarzyszy Misi podczas koncertów. Już 21 marca wokalistka wraz z zespołem wystąpi w warszawskim Klubie Hydrozagadka.

Na potrzeby swojej własnej kariery mianowała się Misią Ff, a pierwsze własne wydawnictwo nazwała po prostu “Epka”. “Epka” zawiera sześć utworów, które powstawały na różnych etapach kariery Misi Furtak lub są efektem współpracy z innymi artystami.

Mamy dla was 2 podwójne wejściówki na koncert Misi w warszawskiej Hydrozagdce. Jedyne, co musicie zrobić, to odpowiedzieć na pytanie: jaki tytuł nosił pierwszy singiel z solowej płyty Misi? Na odpowiedzi z tytułem piosenki czekamy pod adresem konkursy@uwolnijmuzyke.pl. UWAGA! Nie zapomnijcie w mailu podać swojego imienia i nazwiska!

Misia Ff

21 marca

Klub Hydrozagadka, Warszawa

bilety: 25 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu koncertu

www.hydrozagadka.waw.pl