Konkursyprzemek

Motion Trio – Światowej sławy trio akordeonowe powraca do Wrocławia! // rozwiązany

Konkursyprzemek

Motion Trio – Światowej sławy trio akordeonowe powraca do Wrocławia!

…a my mamy dla was bilety.


Grali z Bobbym McFerrinem, Michaelem Nymanem, Leszkiem Możdżerem i Tomaszem Stańką, a 24 marca wystąpią z autorskim projektem we Wrocławiu. Koncertowi towarzyszyć będą, opracowane przez Jarosława Migonia, wizualizacje obrazów wybitnego krakowskiego malarza i grafika, Jacka Sroki.

Motion Trio – trio akordeonowe założone przez Janusza Wojtarowicza – lidera i autora większości kompozycji. Ewenement na europejskim i światowym rynku muzycznym. Wykonując własną muzykę Motion Trio zmienia oblicze akordeonu. Ich koncerty to muzyczne spektakle zawierające akcję i dramaturgię.
Zespół Motion Trio to grupa pod każdym względem oryginalna i wyjątkowa. Koncertuje na akordeonach, które w ich rękach zmieniają się w instrumenty o niewyczerpanych wręcz możliwościach. W swoim repertuarze nie ograniczają się do klasyki akordeonowej, ale eksperymentują, generując nowoczesne brzmienia i zamieniając swoje występy w misterne spektakle. Coś takiego jest w ich muzyce, że akordeony które, nie ma co ukrywać, nie są instrumentami cieszącymi się jakimś wyjątkowym szacunkiem, przyciągają na koncerty tłumy.

Mamy dla was dwie podwójne wejściówki na koncert MotionTrio w Starym Klasztorze. Nagroda czeka na tych, którzy odpowiedzą prawidłowo na pytanie: w którym roku skonstruowano akordeon znany nam we współczesnej postaci? Wbrew pozorom to bardzo proste pytanie. Podając odpowiedź nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska, które przekażemy organizatorom.
Adres do nadsyłania odpowiedzi to konkursy@uwolnijmzyke.pl

Czas start!

Motion Trio – koncert:

24.03.15 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

bilety: 100 zł – I miejsca, 75 zł – II miejsca, 45 – wejściówki stojące (studenci i uczniowie)

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl