Aktualnościprzemek

Music of th Future presents: Roska

Aktualnościprzemek

Music of th Future presents: Roska

Podczas kolejnej odsłony cyklu imprez elektronicznych w Mieście Cypel wystąpi Roska.

Po hucznych lipcowych urodzinach cyklu Music of The Future, na których zagrały 3 zagraniczne gwiazdy, pora na kontynuację. Zaczął się kolejny rok działalności promotorskiej, kolejna wakacyjna odsłona w Mieście Cypel to idealna okazja, by zagrał prawdziwy król plenerowych imprez, który Polakom pokazał już swoje umiejętności w rozkręcaniu szaleństwa pod sceną na zeszłorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Jest nim Roska.

Czternaście – tyle lat na scenie muzycznej istnieje Wayne Goodlitt znany jako Roska. Gdy zaczynał w 1998 roku nazywał się Mentor i działał jako MC, dopiero potem sam zaczął tworzyć muzykę, którą teraz chciałby otrzymać każdy raper w Wielkiej Brytanii, a nawet na całym świecie. Wprawdzie jego ksywka ewoluowała z Mentora do Roski, ale właśnie to pierwsze słowo idealnie oddaje jego pozycję w światku elektroniki – szczególnie spod znaku UK Funky. To właśnie za jego sprawą ten niby mało znany gatunek trafił na stałe zarówno do setów niemalże każdego dja na świecie, jak również do radioodbiorników największych stacji radiowych w Europie.

O support poza gospodarzami cyklu, kolektywem Mustnotsleep, zadba postać, której nikomu w świecie muzyki basowej nie trzeba przestawiać: Harper. Wystarczy powiedzieć, że jest autorem takich cenionych czwórkowych audycji jak Funkadelia oraz Basstion.

Music of th Future presents: Roska
support:  Harper, Mustnotsleep

Warszawa: Miasto Cypel
18.08.2012, start: 20:00

wstęp: 10 zł

info: materiały prasowe

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym wydarzenia.