Aktualnościprzemek

NO EXPERIMENTS TOUR – The Complainer & The Complainers koncertują

Aktualnościprzemek

trasa.jpg NO EXPERIMENTS TOUR – The Complainer & The Complainers koncertują

Jesienna trasa The Complainer & The Complainers pod hasłem NO EXPERIMENTS TOUR, co oczywiście mniej więcej znaczy, że możecie się spodziewać wszystkiego. Na TC & TCS ZAWSZE można w tym względzie liczyć, ale tym razem może być naprawdę szczególnie.

Oddajemy głos Komplejnerom:

Zespół pojawi się w zmodyfikowanym składzie. Przyczyny są dwie – Asia idzie na urlop macierzyński, kiedy trasa będzie się zaczynać jej drugi syn będzie już na świecie! Więc siłą rzeczy zagrać nie może. Druga jest taka, że Jakub Adamec musiał pójść ze względów prywatnych w inną stronę i z zespołu odszedł. Zatem targani z jednej strony wielką radością, z drugiej poważnym smutkiem szykujemy dla naszych fanów i tych, którzy się nimi po tych koncertach staną, wiele niespodzianek.

Z podstawowego składu będą obecni: The Complainer aka Wojciech Kucharczyk, jego akurat w tym wypadku zastąpić się nie da, oraz Paweł Trzciński i Marcin Zarzeka, którzy jednak mogą pojawić się w zupełnie nowych rolach. Na niektórych koncertach zagra także Piotr Steczek na swych nieposkromionych skrzypcach. Innych gościnnych udziałowców na razie nie wyjawiamy, niech funkcjonują jako Wielcy Anonymusi.

Muzycznie będzie prawdopodobnie ostrzej niż do tej pory, bo bez Asi, która wnosi w zespół pierwiastek żeński, możemy okazać się zupełnie męsko niezbalansowani, żeby nie powiedzieć niezrównoważeni. Będziemy robić co w naszej mocy, żeby niektóre delikatne piosenki zostały w programie, ale trudno nam to obiecać, wybiegając wyobraźnią w najbliższą przyszłość. Zresztą czasy takie, że lepiej niczego w ogóle nie obiecywać. To jasne. Sytuację może ratować moment, jeśli którymś Wielkim Anonymusem okaże się dziewczyna…

Dodatkowo szykujemy na trasę specjalną mp3 epkę zatytułowaną “The Dark Side of The F****** Moon”, zawierającą kilka niepublikowanych utworów, nieco starszych auttejków z PJHF (“Power Joy Happiness Fame” – przeczytaj recenzję) i trochę nowych oraz kilka nieznanych remiksów. Będzie dostępna do załadowania za darmo tylko podczas trwania trasy.

Hasło reklamowe miało brzmieć “Tutaj Nie Ma Piosenek”, ale że postanowiliśmy niczego nie obiecywać, to na razie nie będzie hasła. Za to chcemy trasę dedykować malutkiemu Jeremiemu.

Najaktualniejsze szczegóły, apdejty itd. jak zwykle na www.myspace.com/thecomplainer (tam także wejścia na nasz facebook, twitter, youtube, itunes i co tam jeszcze) oraz w miejscach koncertów, a każdy fan wie gdzie ma to sobie najbliższe.

NO EXPERIMENTS TOUR:

02.10 Muzeum Śląskie – Katowice
03.10 Zakończenie Festiwalu Sztuki nad Wisłą Przemiany – Warszawa
08.10 Pod Minogą – Poznań
09.10 Sfinks – Sopot
16.10 Atmosfear – Racibórz
17.10 Piekarnik – Piekary Śl.
23.10 Paleta – Rybnik
24.10 Pani K. – Sanok
30.10 Łódź Kaliska – Kraków
31.10 Stanica – Zilina
05.11 Firlej – Wrocław
06.11 Jazgot – Szklarska Poręba
07.11 Magnat – Gorzów Wlkp
08.11 4 Róże – Zielona Góra
13.11 Klub Galerka – Novy Jicin
14.11 Klub 29 – Pardubice
19.11 Luka – Łódź
20.11 Cafe Kulturalna – Warszawa
21.11 Tektura – Lublin

Uwolnij Muzykę! jest oficjalnym patronem medialnym trasy.

źródło: materiały prasowe TC&TCs