Aktualnościprzemek

NO!NO!NO! rusza w trasę!

Aktualnościprzemek

nonono-wrzesiea-2010.jpg NO!NO!NO! rusza w trasę!

Nie! – to nie jest początek końca Myslovitz; Nie! – to nie miał być projekt na dłużej; Nie! – to nie będzie to samo, co dotychczas! To jeden ze sposobów rozszyfrowania nazwy zespołu NO! NO! NO! – projektu Tomka Makowieckiego, Przemka Myszora i Wojtka Powagi.

Jak sami mówią, no!no!no! to granie towarzyskie. Zaczęło się na gali fryderyków w 2007 roku, kiedy trzej panowie jako “Dollars in the eyes” zagrali utwór Edwyna Collinsa “A Girl Like You”. Jak to bywa w tego typu spontanicznych projektach, zaiskrzyło, wyszła z tego płyta i trasa koncertowa.

Wydany w marcu tego roku album, wywołał trochę zamieszania na rynku muzycznym i wśród fanów Myslovitz. Organizowanie festiwali przez poszczególnych członków zespołu to jedno, a poboczne projekty, to co innego, tym dziwniejszego, że Myslovitz miał zacząć nagrywać nowy materiał, a członkowie zespołu nie raz wspominali, że swego czasu byli o krok od rozpadu. Panowie jednak uspokajają, że nie mają zamiaru się z nikim ścigać, a zaledwie oderwać się od tego, co robili dotychczas, stworzyć własny styl, coś nowego.

Płyta “NO!NO!NO!” to mieszanka brzmień rockowych i elektronicznych, w asyście fortepianu, gitary, oraz syntezatorów analogowych. Coś między psychodelą w “PJ” czy “Nie nadaję się do cyrku”, a popowymi, chwytliwymi utworami, jak singlowy “Doskonały pomysł”.

W trasie koncertowej, zespół wspierają Michał Mioduszewski i Damian Pielka, na co dzień współpracujący z Lechem Janerką. Podczas występów na żywo, panowie zapowiadają niezapowiedziane wstawki, psychodeliczne ogony solówek, elementy improwizacji i mnóstwo dobrej zabawy.

Zespół odwiedzi następujące miasta:

28.10 Kraków- Lizard King; godz. 21.00
30.10 Katowice- Mega Club; godz.19.00
06.11 Wrocław- Kultowa, godz. 20
07.11 Łódź- Radio Łódź, godz 20.00
12.11 Poznań- Blue Note, godz.19.00
13.11 Gdynia- Ucho, godz.19.00
14.11 Warszawa- Hybrydy, godz. 19.00

źródło: materiały prasowe.