Aktualnościprzemek

Nowy singiel Alicji Janosz

Aktualnościprzemek

Nowy singiel Alicji Janosz

Pojawił się kolejny singiel z nowej płyty Alicji Janosz “Vintage” wydanej końcem ubiegłego roku.

Utwór nosi tytuł “Zawsze za mało” i jest osobistym, emocjonalnym wyznaniem artystki, jednocześnie wpisuje się doskonale w klimat walentynkowego szaleństwa.

Alicja jest autorką słów piosenki. Natomiast przy tworzeniu kompozycji muzycznej, jak przy większości utworów, które znalazły się na płycie, towarzyszył wokalistce Bartosz Niebielecki – producent krążka, a prywatnie mąż Alicji. Jak widać i słychać para ta tworzy bardzo udany muzyczny duet, bowiem album “Vinatge” zebrał już mnóstwo pozytywnych recenzji. Alicja chwalona jest za odnalezienie swojego stylu oraz za wytrwałość i konsekwencję w twórczych działaniach.

Tak o znaczeniu utworu “Zawsze za mało” mówi sama Alicja: “Czasem, kiedy jest nam w życiu wspaniale, pojawia się obawa, że nagle może się to diametralnie zmienić. Gdy na czymś szczególnie mocno nam zależy, sama myśl o utracie tego, potrafi zawładnąć nami i wprowadzić w życie niepokój. Właśnie o takim lęku przed utratą wyjątkowej relacji, która odmieniła moje życie i która jest dla mnie prawdziwym skarbem, opowiada ta piosenka”.

Na razie można jedynie posłuchać singla, wkrótce jednak powstanie do niego także teledysk.

info: materiały prasowe