Nowy singiel Beneficjentów Splendoru

Nowy singiel Beneficjentów Splendoru

“Simlock” do ściągnięcia za darmo.

“Simlock” to zapowiedź nadchodzącej trzeciecj płyty Beneficjentów Splendoru, której premiera została zaplanowana na jesień. Utwór można ściągnąć za darmo z oficjalnej profilu zespołu na Facebooku.

O samej piosence lider zespołu, Marcin Staniszewski mówi: Zawsze zarzekałem się, że nie napiszę piosenki o miłości, a to już drugi, po “Winnie Cooper”, utwór poświęcony tej jakże wyświechtanej tematyce. All You need is love? Miłość ci wszystko wybaczy? No nie wiem – w erze wirtualnej miłości i emocjonalnego zblazowania i tak już skomplikowane sprawy, pogmatwały się jeszcze bardziej. “Simlock” to historia dwojga ludzi, którzy się do siebie za bardzo przyzwyczaili. A może za bardzo się pokochali? Resztę znajdziecie w piosence. To najbardziej popowy numer z płyty, więc idzie na pierwszy ogień, ale nie dajcie się zwieść pozorom. Na nowym albumie jest sporo niespodzianek – zarówno personalnych, jak i dźwiękowych.

Wokalnie w utworze “Simlock” udziela się wokalistka i multiinstrumentalistka Iza Lamik znana z wcześniejszych płyt Beneficjentów Splendoru.